)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

1

185097

Gość
Czeka go badanie nasienia,mieliśmy też trochę trudniej bo mój partner jest kierowcą i wracał tylko na weekendy,teraz pracuję na miejscu więc jest codziennie w domu ale i tak niewiadomo czy mam owulacje.
Wpadaj do Nas na wątek staramy sie, wspieramy i o zyciu rozmawiamy
Jest duzo fajnych dziewczyn
Ja sama staram sie juz prawie 2 lata.

reklama
Rozwiązania
0
Owszem mamy problem, który jest już pod okiem specjalisty. Mąż miał robione badania nasienia, które nie były zbyt dobre, ja mam niedoczynność tarczycy leczoną. Androlog zalecił mężowi zdrową dietę, więcej ruchu dodatkowo suplement diety dla mężczyzn starających się i luźne gatki. Kolejne badania nasienia za 2 miesiące.
Powiem Ci tak... Jeśli jesteście pod opieką specjalistów to pewnie po badaniu nasienia będziecie wiedzieli na czym stoicie, a moja dobra rada, którą pisze prosto z serca i jest mi znana z autopsji, to nie poddawać się i przede wszystkim myśleć pozytywnie. Mój przykład... Ja zdrowa, mąż zdrowy, wszystkie możliwe badania zrobione, wyniki jak ta lala, a staranie o naszego pierwszego potomka zajęło nam 6 długich lat...!!! I w momencie kiedy zaczęły się już rozmowy o rezygnacji tych całych starań i początki rozmów o ewentualnej adopcji, niespodzianka!!!!! Na dzień dzisiejszy nasz synuś ma 5 lat, a my w planach mamy kolejne potomstwo. Wniosek... Nadzieja umiera ostatnia. Powodzenia!!!

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny :) Odświeżę trochę wątek :) która wciąż się stara o 1 dziecko? :)

G

gosc4

Gość
A u Ciebie który dc @PatPatPat ? Który to już cykl starań? Sporo czasu mnie tutaj nie było, podczytuje tylko co jakiś czas, dzisiaj maila dostałam, że ktoś w wątku napisał to stwierdziłam, że wypada się odezwać... :)

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
A u Ciebie który dc @PatPatPat ? Który to już cykl starań? Sporo czasu mnie tutaj nie było, podczytuje tylko co jakiś czas, dzisiaj maila dostałam, że ktoś w wątku napisał to stwierdziłam, że wypada się odezwać... :)
Mi dopiero pomału rozkręca się @ :(
7miesiąc starań

Może niedługo wątek odżyje i więcej dziewczyn dołączy

G

gosc4

Gość
Mi dopiero pomału rozkręca się @ :(
7miesiąc starań

Może niedługo wątek odżyje i więcej dziewczyn dołączy
Fajnie by było jakby się odżył. :) Może akurat jak czasami ktoś napisze to wyskoczy u góry temat i będzie częściej odwiedzany. :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry