reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

Dziewczyny zapraszamy do wątku Staraczki 2018-2019 tam duzo z Nas stara sie o pierwsze dziecko[emoji5]
Wątek jest od niedawna dopiero[emoji5] takze smialo możecie dołączyć[emoji173]
 
reklama
Tak to prawda mam 20 lat. Wiem to mało, ale jestem świadoma, że jeśli diagnoza się potwierdzi to z roku na rok może być coraz gorzej i problem z zajściem w ciążę będzie większy.. A ja tak bardzo chciałabym zostać mamą do 25 roku życia.
Tak decyzja była wspólna, mamy warunki i pieniądze na wychowanie dziecka. Nigdy nie byłam typem imprezowiczki więc za tym nie zatęsknie.. Wiele w życiu przeszłam, więc wydaje mi się, że i taka odpowiedzialność nie będzie dla mnie problemem
Moze potwierdz wszystko i wtedy zadecydujcie cioo
 
Moze potwierdz wszystko i wtedy zadecydujcie cioo

Decyzje podjeliśmy już przed wizytą u innego ginekologa.. Poprzedni mnie zbył tekstem, że "wszystko jest w porządku, a po porodzie przejdzie, tylko jak będzie chciała Pani starać się o dziecko to proszę skonsultować się z lekarzem"
Jeśli nie będziemy mogli czekać, zaczniemy się starać już teraz..
 
Nowy ginekolog porozmawiał i wysłuchał mnie na poważnie. Zalecił badania.. Dał tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie cyklów i kazał przyjść za 3 miesięce.. Także w przyszłym miesiącu czeka mnie wizyta
 
Oby bylo wszystko okej [emoji1]

Niestety wyniki nie są super , bo prolaktyne mam podwyższoną, co pewnie tłumaczy u mnie brak owulacji. Testosteron też wysoki, ale w granicach normy. Glukoza też podwyższona.
Mam nadzieję, że uda to się szybko zaleczyć. Chociaż wolałabym żeby było tak jak mi życzysz
 
Niestety wyniki nie są super , bo prolaktyne mam podwyższoną, co pewnie tłumaczy u mnie brak owulacji. Testosteron też wysoki, ale w granicach normy. Glukoza też podwyższona.
Mam nadzieję, że uda to się szybko zaleczyć. Chociaż wolałabym żeby było tak jak mi życzysz
Od owulacji jest progesteron...
 
reklama
Oo, to nie wiedziałam, w tym wszystkim jestem laikiem.. Dlatego chce mieć kontakt z Wami żeby wiedzieć o co męczyć lekarza..

Trzeba być dobrej myśli. Nie poddawać się frustracji i na pewno Wam się uda :)
Ja od zawsze nie swirowalam pod tym wzgledem...
Ja mam niskiego proga. Wyzsza prolaktyne. Tsh idealne glukoze tez. I narazie stoi w miejscu wszystko
 
Do góry