reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

G

gosc4

Gość
Witajcie! Obserwuje to forum od dawna, czaiłam się by założyć konto, dołączyć do jakiegoś wątku ale w każdym są kobietki, które mają już dzieci. Nie znalazłam też takiego wątku w którym są same staraczki, które nie mają dzieci więc postanowiłam takowy założyć. Zapewne znajdą się tutaj dziewczyny, które starają się o pierwsze dzieciątko, także łączmy się!
Staramy się z mężem od bardzo dawna, lecz tak pełną parą od 11 cykli.
A jak to jest u was?
 
reklama
Hej .Jesli staracie się już tyle czasu i nic, to radzę udać się do specjalisty bo może macie jakis problem.
 
Hej .Jesli staracie się już tyle czasu i nic, to radzę udać się do specjalisty bo może macie jakis problem.
Owszem mamy problem, który jest już pod okiem specjalisty. Mąż miał robione badania nasienia, które nie były zbyt dobre, ja mam niedoczynność tarczycy leczoną. Androlog zalecił mężowi zdrową dietę, więcej ruchu dodatkowo suplement diety dla mężczyzn starających się i luźne gatki. Kolejne badania nasienia za 2 miesiące.
 
Czyli jednak . Może wejdź na ciąża po invitro - kto po invitro . Tam jest tyle mądrych głów , dziewczyn które w swoich staraniach wiele przeszły .... i wiele takich które cały czas walczą o pierwsze dziecko ( między innymi ja )
 
Witajcie! Obserwuje to forum od dawna, czaiłam się by założyć konto, dołączyć do jakiegoś wątku ale w każdym są kobietki, które mają już dzieci. Nie znalazłam też takiego wątku w którym są same staraczki, które nie mają dzieci więc postanowiłam takowy założyć. Zapewne znajdą się tutaj dziewczyny, które starają się o pierwsze dzieciątko, także łączmy się!
Staramy się z mężem od bardzo dawna, lecz tak pełną parą od 11 cykli.
A jak to jest u was?
No hej...
My sie staramy troche dluzej ale mysle ze pasuje tutaj xD
Staramy sie tez o 1 malenstwo...
 
Hej dziewczyny ☺
Mogłabym dołączyć do Was. Też jestem tutaj od niedawna.. A wszędzie dziewczyny już znają się długo.. Co prawda u nas starania są odłożone na max. 2 lata.. Ale już teraz jestem pod opieką lekarza i jestem w fazie diagnostyki i leczenia, żeby potem nie było kłopotów..
To też będzie nasze pierwsze dziecko
 
Hej dziewczyny [emoji5]
Mogłabym dołączyć do Was. Też jestem tutaj od niedawna.. A wszędzie dziewczyny już znają się długo.. Co prawda u nas starania są odłożone na max. 2 lata.. Ale już teraz jestem pod opieką lekarza i jestem w fazie diagnostyki i leczenia, żeby potem nie było kłopotów..
To też będzie nasze pierwsze dziecko
Czemu odlozone starania na 2 lata??
 
Akurat skończe studia , rozumiesz dziecku trzeba poświęcić czas, a nie chce obciążać rodziny w pomocy nad opieką nad dzieckiem..
Teraz też jestem badana pod kątem PCOS.
Z jedenjnstrony sie zgodze z tym czekanie n ale z drugiej zupelnie nie...
Widze ze masz 20 lat bo myslalam ze wiecej heh...
To wasza wsolna decyzja a to najwazniejsze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak to prawda mam 20 lat. Wiem to mało, ale jestem świadoma, że jeśli diagnoza się potwierdzi to z roku na rok może być coraz gorzej i problem z zajściem w ciążę będzie większy.. A ja tak bardzo chciałabym zostać mamą do 25 roku życia.
Tak decyzja była wspólna, mamy warunki i pieniądze na wychowanie dziecka. Nigdy nie byłam typem imprezowiczki więc za tym nie zatęsknie.. Wiele w życiu przeszłam, więc wydaje mi się, że i taka odpowiedzialność nie będzie dla mnie problemem
 
Do góry