reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
ja tez sie nudze mezu myje samochod a ja wlasnie splukalam farbe z wlosow i czekam az wyschna
 
My byliśmy dzisiaj nad zalewem. Spacerek plus moczenie stópek.

Właśnie dostałam @. Spóźniona 1 dzień... Kolejny cykl przede mną. Ten będzie luzacki, bo mam mieć hsg, więc staranek brak, testowania brak, a spinka jedynie o wynik, który mam wrażenie, że korzystny nie będzie... Ale to już czas pokaże.

Dobranoc kobitki...
 
hej ale mialam zabawe moj m zrobil mi prysznic na dworze wezem ja mu oddalam biegalismy jak szaleni cali mokrzy dawno tak dobrze sie nie bawilam
 
Karola, jak @ to od razu wstrętna... Ta wcale nie jest wstrętna i jest mocno wyczekana. Na szczęście przyszła prawie na czas, z racji przeziębienia się zapewne przesunęła.
No i północ już tuż tuż... Życzę Wam miłego wieczorku :)

Luska, my nie mamy ogródka, ale marzą mi się takie wygłupy spontaniczne :) Pewnie jak się doczekamy własnej chałupki, to też będziemy sobie takie wspólne mycie aut organizować hehe :)
 
reklama
Karola, jak @ to od razu wstrętna... Ta wcale nie jest wstrętna i jest mocno wyczekana. Na szczęście przyszła prawie na czas, z racji przeziębienia się zapewne przesunęła.
No i północ już tuż tuż... Życzę Wam miłego wieczorku :)

Luska, my nie mamy ogródka, ale marzą mi się takie wygłupy spontaniczne :) Pewnie jak się doczekamy własnej chałupki, to też będziemy sobie takie wspólne mycie aut organizować hehe :)

ja tam lubie takie wyglupy
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry