reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Ewix, wczoraj w pw napisałam Ci, że w tej sprawie napisałam już do administracji. Czekam nadal na odpowiedź. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
 
Ech. Tak się zastanawiam czy nie iść prywatnie do gina juz. Ja wiem ze za wcześnie, ze to dopiero dwa cykle, ale takie mi myśli po głowie chodzą. Do swojego mam wizytę 6 listopada dopiero. Zdroworozsadkowo to powinnam poczekać bo to będzie w połowie 4 cyklu chyba akurat dwa dni po ovu. Jeszcze to przemyśle.
 
Tylko kiedy najlepiej iść. Przed ovu czy po? I co mu powiem: ze dwa cykle się staram i nic? Powie pewnie ze za krotko. Może zbadać chociaż hormony? Żeby z czymś juz pójść.
 
reklama
Zależy czego od niego oczekujesz, on na pewno powie Ci że za szybko, mój kazał mi przyjść po około 4 cyklach. Myślałam, że dłużej się starasz ;) Poczekaj jeszcze cierpliwie a a prywatnego mozesz znaleźć i iść na wizytę "kontrolną" ;)
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry