reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

K

kobietka22

Gość
Witam zakładam nowy wątek ,ponieważ od jesieni ,a dokładnie od września 2013 zaczynamy razem z mężem staranka , może są tutaj przyszłe staraczki , które zechciały by podyskutować o przygotowaniach do starań i poczekać razem ze mną , dodam ,że doczekać się nie mogę ,ale muszę troszeczkę poczekać , siła wyższa , jeśli są jakieś kobietki zainteresowane tym wątkiem to zapraszam serdecznie do dyskusji.:-):-):-)

Lista staraczek od jesieni 2013
( lista będzie się znajdowała zawsze na tej stronie w tym poście i będzie na bieżąco aktualizowana)

dane i postępy
:
25 ciężaróweczek ;)
7 Aniołkowych Mamuś (*) ,które już wróciły lub niebawem wracają do gry ;)
ogółem : 31 zafasokowanych od jesieni ;)
7 staraczek trzymamy mocno kcuki i zapraszamy do naszego grona inne staraczki ;)
16 staraczek w poczekalni czekamy na Was ;)

Bunga la bunga bamabalunga , odprawiam taniec płodności i zaklinam wszystkie nie chciane @ by już nie przychodziły !!!!;p

kwiecień :

Olushia - ????
KasiaJ82 - termin @ 26.04.2014

Maj :
Fuma_Foch - termin @ 08.05.2014
Lisica - termin @ 08-09.05.2014
kajuta_89 - termin @ 14.05.2014
inis - termin @ 15.05.2014
Bellaa - termin @ 17.05.2014




Poczekalnia:
,Joaro, apatka, karotka00, Sysiq, Adelo ,Agita , beata31,karla, Ada213,Agaawa, Kwiatuszek, Aschlee ,Beata1313, Jussastar , Anulka198424, Kazimiera.


Kwiatuszek ,Kazimiera, Bellaa, Lisica, Aschlee,paulamc,Anulka198424 - (*),(*),(*),(*),(*) - pamiętamy o Waszych Aniołkach

:-)Lista zafasolkowanych:-)


paulinka88 II termin porodu 06 czerwiec 2014
mika.k II
karolq8 II - termin porodu 19 czerwiec 2014
Mar-chew II
anastazi II - termin porodu 1 lipiec 2014
blueberrry II - termin porodu 4-6 lipiec 2014
ma_gda_86 II - termin porodu 10 lipiec 2014
karola1986-21 II
kobietka22 II - termin porodu 3 sierpień 2014
Mexi II - termin porodu 11 sierpień 2014
-caroline- II
ookatkaoo1993 II - termin porodu 4 września 2014
Ritta II
Kusiak II
BubblesGirl II - termin porodu 28 września 2014
Amaliee II
Monarti II - termin porodu 12 października 2014

Domka12 II
Mizzah II

K_a_S II
Myszencja II - termin porodu 29.10.2014
nadzieja! II - termin porodu 22.11.2014
Kwiatuszek II - termin porodu 01.12.2014
Fimka II - termin porodu 03.12.2014
Beata31 II






 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam:)
My wracamy do staranek od października 2013:) Musieliśmy je przerwać na sześć cykli, bo trzeba było moje cykle uregulować. Na razie jestem w trakcie drugiego opakowania tabsów...
 
Paulinka- witaj :) miło mi ,że napisałaś , rozumiem jak mus to mus , ja też ze względu na leki czekam , biorę leki od 2 lat i to są takie leki ,które na czas ciąży muszę odstawić więc odstawiam po woli , na ostatniej wizycie pani dr powiedziała ,że od sierpnia odstawiamy całkowicie , a po miesiącu można się starać :)
Już mi się tak dłużył ten czas i pomyślałam ,że fajnie byłoby popisać z kobietkami ,które tak jak ja czekają na te upragnione staranka:)
Powiedz mi jak przygotowujesz się do tego ? Chodzi mi o witaminki łykasz jakieś?Mi lekarz zalecił kwas foliowy , tran i jod bo mam niedoczynność tarczycy , no tak poza tym biorę jeszcze magnez + B6.
Napisz coś więcej o sobie :)
 
Witam :) Ja w prawdzie już zaczęłam staranka ale obwiam się że będę to musiała odłożyć, ponieważ miesiąc temu odłożyła tabsy a mój ginekolog nic o tym nie wie. Więc staranka pewnie będą trudne, aż mój cykl się ureguluje :) Pozdrawiam
 
Angelaa_w- witaj w naszym gronie , rozgość się , fajnie ,że nas przybywa :)
założyłam ten wątek z myślą ,że może zbytnio się pospieszyłam ,ale widzę ,że jest zainteresowanie co mnie bardzo cieszy :)
To będzie moja druga ciąża , pierwszą straciłam w 7tc niestety ,ale jestem dobrej myśli i wierzę ,że kolejne staranka zakończą się zdrową ciążą.
 
Ja również poroniłam we wrześniu w 8tc i mam nadzieje że teraz się uda ! wierzę w to :-) Ale jednak wymaga to troche czasu :-)
 
Angelaa_w - oj to bardzo mi przykro , że Ciebie też to spotkało...
w każdym razie trzeba być dobrej myśli i nie poddawać się , ja stratę bardzo przeżyłam i długo to trwało zanim się z tym wszystkim uporałam ,ale to właśnie na tym forum odnalazłam nadzieję , na wątku ciąża po poronieniu tam odzyskałam wiarę w lepsze jutro i przygotowuję się do kolejnych staranek , moja historia jest długa i nie chcę się tu wysmętniać , poroniłam w 2007 roku i od tamtej pory ciągle mi się coś przydarzało ,ale wyczekałam swoje i zaczynamy na jesieni oby nam się udało jak najszybciej zaskoczyć ;) i mnie i Tobie i Paulince.
 
witajcie też się do was dołączę, bo prawdopodobnie zaczniemy staranka w okolicach sierpnia/września :-)

z kobietką to już się znamy :-)

angelaa_w witam i zapalam światełko dla twojego aniołka (*) ja również jestem po przejściach, ale nie poddaję się :-) teraz nie możemy się starać bo właśnie straciłam moje maleństwo i muszę poczekać aż mi się wszystko ureguluje i wróci do normy, no i chcę zrobić trochę badań zanim zaczniemy...

paulinka 88 fajnie że i ty jesteś, czyli masz jeszcze 4 opakowania tabletek? mam nadzieję że potem od razu ci się uda zajść

w kwestii witamin to biorę oczywiście kwas foliowy, magnez z B6 oraz olej z wiesiołka, jak pokończą mi się stare opakowania to chcę sobie kupić jakiś komplet witamin najlepiej z kwasami omega
 
Edytko - witaj :-) super ,że do nas dołączyłaś , bardzo się cieszę my z Edytką znamy się z wątku ciąża po poronieniu :-) , już jesteśmy we 4 może zrobimy jakąś listę staraczek co o tym sądzicie?Jak byśmy ją prowadziły od razu to by wtedy nikt nam nie umknął.
 
reklama
Do góry