reklama

Starania od jesieni 2013

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez kobietka22, 21 Maj 2013.

1. kobietka22

kobietka22 Gość

Witam zakładam nowy wątek ,ponieważ od jesieni ,a dokładnie od września 2013 zaczynamy razem z mężem staranka , może są tutaj przyszłe staraczki , które zechciały by podyskutować o przygotowaniach do starań i poczekać razem ze mną , dodam ,że doczekać się nie mogę ,ale muszę troszeczkę poczekać , siła wyższa , jeśli są jakieś kobietki zainteresowane tym wątkiem to zapraszam serdecznie do dyskusji.:-):-):-)

Lista staraczek od jesieni 2013
    ( lista będzie się znajdowała zawsze na tej stronie w tym poście i będzie na bieżąco aktualizowana)

dane i postępy
    :
    25 ciężaróweczek ;)
    7 Aniołkowych Mamuś (*) ,które już wróciły lub niebawem wracają do gry ;)
    ogółem : 31 zafasokowanych od jesieni ;)
    7 staraczek trzymamy mocno kcuki i zapraszamy do naszego grona inne staraczki ;)
    16 staraczek w poczekalni czekamy na Was ;)

Bunga la bunga bamabalunga , odprawiam taniec płodności i zaklinam wszystkie nie chciane @ by już nie przychodziły !!!!;p

kwiecień :

Olushia - ????
    KasiaJ82 - termin @ 26.04.2014

Maj :
    Fuma_Foch - termin @ 08.05.2014
    Lisica - termin @ 08-09.05.2014
    kajuta_89 - termin @ 14.05.2014
    inis - termin @ 15.05.2014
    Bellaa - termin @ 17.05.2014

Poczekalnia:
    ,Joaro, apatka, karotka00, Sysiq, Adelo ,Agita , beata31,karla, Ada213,Agaawa, Kwiatuszek, Aschlee ,Beata1313, Jussastar , Anulka198424, Kazimiera.

Kwiatuszek ,Kazimiera, Bellaa, Lisica, Aschlee,paulamc,Anulka198424 - (*),(*),(*),(*),(*) - pamiętamy o Waszych Aniołkach

:-)Lista zafasolkowanych:-)

paulinka88 II termin porodu 06 czerwiec 2014
    mika.k II
    karolq8 II - termin porodu 19 czerwiec 2014
    Mar-chew II
    anastazi II - termin porodu 1 lipiec 2014
    blueberrry II - termin porodu 4-6 lipiec 2014
    ma_gda_86 II - termin porodu 10 lipiec 2014
    karola1986-21 II
    kobietka22 II - termin porodu 3 sierpień 2014
    Mexi II - termin porodu 11 sierpień 2014
    -caroline- II
    ookatkaoo1993 II - termin porodu 4 września 2014
    Ritta II
    Kusiak II
    BubblesGirl II - termin porodu 28 września 2014
    Amaliee II
    Monarti II - termin porodu 12 października 2014

Domka12 II
    Mizzah II

K_a_S II
    Myszencja II - termin porodu 29.10.2014
    nadzieja! II - termin porodu 22.11.2014
    Kwiatuszek II - termin porodu 01.12.2014
    Fimka II - termin porodu 03.12.2014
    Beata31 II

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 Kwiecień 2014
  2. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Witam:)
    My wracamy do staranek od października 2013:) Musieliśmy je przerwać na sześć cykli, bo trzeba było moje cykle uregulować. Na razie jestem w trakcie drugiego opakowania tabsów...

3. reklama
  4. kobietka22

kobietka22 Gość

Paulinka- witaj :) miło mi ,że napisałaś , rozumiem jak mus to mus , ja też ze względu na leki czekam , biorę leki od 2 lat i to są takie leki ,które na czas ciąży muszę odstawić więc odstawiam po woli , na ostatniej wizycie pani dr powiedziała ,że od sierpnia odstawiamy całkowicie , a po miesiącu można się starać :)
    Już mi się tak dłużył ten czas i pomyślałam ,że fajnie byłoby popisać z kobietkami ,które tak jak ja czekają na te upragnione staranka:)
    Powiedz mi jak przygotowujesz się do tego ? Chodzi mi o witaminki łykasz jakieś?Mi lekarz zalecił kwas foliowy , tran i jod bo mam niedoczynność tarczycy , no tak poza tym biorę jeszcze magnez + B6.
    Napisz coś więcej o sobie :)

5. angelaa_w

angelaa_w Fanka BB :)

Witam :) Ja w prawdzie już zaczęłam staranka ale obwiam się że będę to musiała odłożyć, ponieważ miesiąc temu odłożyła tabsy a mój ginekolog nic o tym nie wie. Więc staranka pewnie będą trudne, aż mój cykl się ureguluje :) Pozdrawiam

6. kobietka22

kobietka22 Gość

Angelaa_w- witaj w naszym gronie , rozgość się , fajnie ,że nas przybywa :)
    założyłam ten wątek z myślą ,że może zbytnio się pospieszyłam ,ale widzę ,że jest zainteresowanie co mnie bardzo cieszy :)
    To będzie moja druga ciąża , pierwszą straciłam w 7tc niestety ,ale jestem dobrej myśli i wierzę ,że kolejne staranka zakończą się zdrową ciążą.

7. angelaa_w

angelaa_w Fanka BB :)

Ja również poroniłam we wrześniu w 8tc i mam nadzieje że teraz się uda ! wierzę w to :-) Ale jednak wymaga to troche czasu :-)

8. kobietka22

kobietka22 Gość

Angelaa_w - oj to bardzo mi przykro , że Ciebie też to spotkało...
    w każdym razie trzeba być dobrej myśli i nie poddawać się , ja stratę bardzo przeżyłam i długo to trwało zanim się z tym wszystkim uporałam ,ale to właśnie na tym forum odnalazłam nadzieję , na wątku ciąża po poronieniu tam odzyskałam wiarę w lepsze jutro i przygotowuję się do kolejnych staranek , moja historia jest długa i nie chcę się tu wysmętniać , poroniłam w 2007 roku i od tamtej pory ciągle mi się coś przydarzało ,ale wyczekałam swoje i zaczynamy na jesieni oby nam się udało jak najszybciej zaskoczyć ;) i mnie i Tobie i Paulince.

9. Edyta89

Edyta89 Fanka BB :)

witajcie też się do was dołączę, bo prawdopodobnie zaczniemy staranka w okolicach sierpnia/września :-)

z kobietką to już się znamy :-)

angelaa_w witam i zapalam światełko dla twojego aniołka (*) ja również jestem po przejściach, ale nie poddaję się :-) teraz nie możemy się starać bo właśnie straciłam moje maleństwo i muszę poczekać aż mi się wszystko ureguluje i wróci do normy, no i chcę zrobić trochę badań zanim zaczniemy...

paulinka 88 fajnie że i ty jesteś, czyli masz jeszcze 4 opakowania tabletek? mam nadzieję że potem od razu ci się uda zajść

w kwestii witamin to biorę oczywiście kwas foliowy, magnez z B6 oraz olej z wiesiołka, jak pokończą mi się stare opakowania to chcę sobie kupić jakiś komplet witamin najlepiej z kwasami omega

10. reklama
  11. kobietka22

kobietka22 Gość

Edytko - witaj :-) super ,że do nas dołączyłaś , bardzo się cieszę my z Edytką znamy się z wątku ciąża po poronieniu :-) , już jesteśmy we 4 może zrobimy jakąś listę staraczek co o tym sądzicie?Jak byśmy ją prowadziły od razu to by wtedy nikt nam nie umknął.

12. ARLEN

ARLEN Zaciekawiona BB

Witajcie. Ja również zaczęłam już starania ale idzie to strasznie mozolnie:)^^

Poleć forum