reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Bella trzymam mocno kciuki, żeby tabletki pomogły :tak: będzie dobrze !!:tak:
Olushia wypoczywaj :tak:

Wasze suwaczki już pokazują takie zaawansowane ciąże.. a dopiero co były II kreseczki, czas szybko leci ..
 
reklama
Odpoczywam ile mogę, oszczędzam się, i bardzo się boję, dziś było czysto, od rana mam mdłości, ale nie wiem czy to ciążowe czy od duphastonu. Byle do środy.
 
Dziś miałam wizytę, jest tętno, z ciążą wszystko dobrze, krwiaczek się zmniejszył, ale pojawiły się polipy i torbiele, wizyta za 2 tygodnie, jestem gotowa na wszystko, ale staram się byc dobrej myśli.
 
będzie dobrze... Grunt to pozytywne myślenie.
Ja też wierze, że u mnie będzie wszystko w porządku ale tak jestem jakas przerazona i juz nie mogę sie doczekac wizyty u gina , żeby zobaczyć jakmaluszek rośnie i jeszcze za tydzien prentalne... A w którym tyg już widać plec :)??
 
Hej dziewczynki, dawno mnie nie było :\ ale podczytuje na bierząco ;)
Bellaa super że wszystko z kruszynką dobrze :) spokojnej ciąży kochana
Ja dalej mam nadzieję że do końca roku zamkniemy ten wątek ;)
A jak tam brzuchatki, są już kolejne bobaski z naszego wąku ???
Ja dziś dostałam @ jeszcze jedna i na dwa cykle wskakuje do czynnych staraczek ;) tak bardzo bym chciała żeby w te wakacje nam się udało, ehhh pożyjemy zobaczymy. Ja kończe właśnie pierwszy miesiąc z Castagnusem i udało mi się srócić cykl z 36 na 30 dni i będziemy mieli dwa podejścia :) jupiii. Za 3 tygodnie mam obronę to myśle że ten czas szybko mi zleci i po zakończonych sudiach same przyjemności ;)
Tulam Was wszystkie i &&&& za te co jeszcze się strają, za te co już niebawem wrócą do staranek, za spokojne ciąże i gładkie porody, odezwę się gdzieś za miesiąc :****
 
Bella spokojnej ciąży :) :*

Ja już jestem po gastroskopii, czekam teraz na wyniki wycinków i na rezonans magnetyczny. Lekarka, która robiła gastroskopię stwierdziła, że mam stan zapalny żołądka. Dostałam tabletki.
 
reklama
Czesc dzieczynki melduje sie ze u nas wszystko okey bardzo duzo leze aby nie wylądowac w szpitalu przytyłam 3 kg :zawstydzona/y:a tak pozatym to ok.Zaciąonym dziewczyną zycze spokojnych 8 miesiecy a reszte pozdrawiam:-D
 
Do góry