reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Czesc pamietacie mnie?
Dawno mnie tu nie było,jakos tak czasu na wszystko brak.
Jak tam starczki i brzuchatki;-)
ale wam suwaczki lecą;-)
 
reklama
Bella rozpoczęliśmy starania od nowa raz się żyje pragne dziecka boję się ze nigdy nie przytule swojego maleństwa :( dwa poronienia to o dwa za dużo. okresu nie mam czekam z testowaniem kilka dni oby się udało jak się czujesz?
 
Bella cieszę się, że z dzidzią ok. Wszystko bedzie dobrze:tak:Wypoczywaj

paulamc do dzieła!! myślę, że tym razem się uda:-)

Domka jak się czujesz? brzuszek rośnie?
beata w takim razie tak jak ja startujesz:-)

Ja teraz częściej jestem w wątku starania od wiosny 2014;-)
 
witam
dawno mnie tutaj nie było :0
ładnie wasze suwaczki idą do przodu:)

my już po połówkowym:) w moim brzuszku mieszka Nadia :) ma już prawie pół kg i 22 cm :) :-) widzieliśmy jej buźkę- mam zdjęcie w suwaczku:) i nasze marzenie się spełniło będzie córeczka:)



wysyłam fluidki dla Was ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`:-):-)
 
beata31 a dlaczego musisz leżec? pytam bo ja mam torbiele, polipy i małego krwiaczka nie dostałam nawet l4.
paulamc zyczę ci żeby sie udało ja czuję się okropnie mam straszne mdłości, wymiotuje, tragedia, najgorzej w pracy i tak juz 2 tygodnie a ile przede mną nawet nie chcę myslec.
 
Hej dziewcznki,
Dzisiaj idziemy na kolejną wizyte do lekarza... nie mogę sie doczekać, jak znowu na monitorze zobaczymy naszego skarbka i zeby wszystko było wporządku.
 
Cześć dziewczyny.

Jestem z Sierpniówek 2014. Czesto udzialala sie u Was KOBIETKA22 i ogolnie bardzo czesto bywała na forum.
Niestety od miesiaca sie nie logowala a swój telefon ma wyłaczony.. martwimy sie o nia.. w koncu jest jedną z nas.
Ma ktoras z nią kontakt?
Bylabym wdzieczna za każda informacje.
(Prosze o info na pw aby żadna wiadomosc mi nie umknela)

Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny. Miałam się tutaj nie pojawiać przez najbliższy rok, ale chciałam się z Wami podzielić cudowną wiadomością. W tym miesiącu odpuściliśmy sobie staranka no i... "wpadliśmy". W końcu i ja ujrzałam na teście wyraźne dwie kreseczki :-D Aż się z tego wszystkiego popłakałam :sorry:
 
Do góry