reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Hej kobitki nie mam za dużo czasu na forum , wcześniej pisałam pod nickiem kobietka22 ,ale wcięło mi hasło.
Pragnę wszystkie pozdrowić i ogłosić ,że 28 lipca 2014 przyszedł na świat mój synek Wiktor jest przesłodki.
Urodziłam poprzez cc bez komplikacji , mały ważył 3300 , docieramy się i uczę się każdego dnia czegoś nowego o moim skarbie , jeśli znajdę chwilkę to wejdę coś skrobnąć ,ale nie obiecuję bo mój mały krzykacz daje czasem popalić ,ale kocham go ponad życie buziaki tęskniłam za Wami , 2 miesiące spędziłam w szpitalu ,ale wszystko skończyło się dobrze.
 
Dziewczynki chętnie dołączę do pogaduch , cieszę się ,że zmieniłam nick bo miałam spięcia z niektórymi użytkowniczkami , teraz mały dostał butlę i śpi.
Dziękuję za ciepłe przywitanie ;)
Powiem Wam ,że wspominam moje cc bardzo fajnie , miałam super opiekę wybrałam szpital w Zgierzu i nie żałuję...
Poród wspominam dobrze i było super bo położne najpierw mnie myły ,a potem troskliwie się opiekowały mną i Wikusiem.
Najśmieszniejsze było to kiedy wzięto mojego męża na przewijanie i karmienie super to wspominam.
Bardzo za Wami tęskniłam moje kochane staraczki i jeśli tylko będę miała chwilkę to chętnie coś skrobnę.
 
Mamcia tak nam Ciebie brakowało! :*
Gratuluje syneczka!
Dobrze, że jest zdrowy i, że Ty tak dajesz sobie radę kochana! :*
Silny duży chłopczyk.
Bardzo sie ciesze, że sie odezwałaś :*
I że uśmiech na twarzy masz.
A szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ;)

Ściskam mocno i buziaki od e-ciotki dla Wiktorka ;)

Ps. Czekamy na Ciebie na Pogaduchach :*
 
reklama
Do góry