reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Mamcia - dobrze, że już jesteś. Brakowało Ciebie :*
Strasznie miło jest usłyszeć, że jesteś szczęśliwa, że Wasz Wiktor ma się dobrze i jesteście skompletowaną rodzinką :) pewnie masz dużo do opowiadania.
A zmiana nicka wyjdzie tylko na dobre - można zacząć na świeżo, na spokojnie i bez nerwów. Szkoda zdrowia na złości :)
 
reklama
Kobietko vel Mamciu jesteś!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Ale za Tobą tęskniłam:) Gratuluję synusia:) Cieszę się bardzo, że wszystko przebiegło bez komplikacji:)
 
Kobietko witaj, super ze sie odezwalas ;) , buziaki dla syncia :)

A ja znow zawalcze na kolejna jesien :( , bo udalo nam sie w lipcu zaciazyc, ale niestety w sierpniu mialam kolejny zabieg :( mam nadzieje ze w koncu uda mi sie zajsc w zdrowa ciaze i urodzic zdrowego i silnego bobaska :)

Z naszej starej listy juz chyba jednostki pozostaly na polu boju i zycze tym co pozostaly (i sobie) zeby ten rok zakonczyl sie dla nas w dwupaku :)

Pozdrowienia i usciski dla wszystkich :*
 
Ostatnia edycja:
hej kochane:)

mamcia vel kobietka:) super ze jesteś:) Wiktorek przeslodki:)





a ja dziewczyny wracam na "plac boju" :) mała ma już 2 msce:)a my tak jak kiedyś mowilam będziemy od razu starac się o nastepna dzidzie:) co prawda okresu jeszcze nie mam i karmie piersią....ale wszystko możliwe......:) jeżeli się nie uda w tym roku to trudno ... a .karmic mam zamiar do stycznia...:)
 
Anastazi gratuluję decyzji:)
My zdecydowaliśmy się na kolejne starania jak Mikołaj miał 5 miesięcy. Udało się jak miał rok i 4,5 miesiąca... Więc wyszło nam 2 latka różnicy:)
 
reklama
ja bym chciała na przyszly rok powiedzmy pazdz -listopad mieć termin porodu......od zawsze mowilam ze chce jak najmniejsza roznice wieku mieć miedzy dzieciaczkami:)

pozatym....jak mamy które maja w domu bliźniaki daja rade.....to i my damy:):)hihi:)
 
Do góry