reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Agita tak to moja pierwsza fasolka:):):):)pranie poczeka:):):)poloz się i już:):)




anulka widze ze ty tez częściej tu zagladaszz niż na lipcowkach...:):):) bo tam jakos się tak zrobila....jakby zamknieta sfera..........sa dziewczyny które odpisują tylko do siebie i jakies dziwne podzialy się tam zrobily nie sadzisz??????????
 
Hej dziewczyny :)

Tak jak myślałam przylazła @:cool: Ale się nie załamuję, bo i tak czułam, że przyjdzie, więc lepiej, że już jest i zaczynamy nowy cykl niż bym miała dalej czekać i się denerwować:tak: Po prostu w tym cyklu bardziej się postaramy i będziemy mieć piękny prezent na święta(tej myśli się trzymam), sierpień też fajny miesiąc:-) Dziękuje wszystkim za wsparcie i kciuki i poproszę o nie w przyszłym miesiącu:tak:


Iwonka trzymam mocno &&& aby chociaż Tobie się udało! A co to za operacja? Coś poważnego?

Katka odstresuj się, należy Ci się:tak:

Anulka pobawisz, ale przy piccolo, dobierz sobie towarzystwo przy którym będziesz się świetnie bawić bez %;-)

Anastazi Ty nam lepiej szybciutko mów co u Ciebie? Jak się czujesz?:rofl2:

U nas ten miesiąc będzie bardzo zalatany, więc też nie będę miała czasu myśleć o staraniach i się nimi stresować, więc może a nóż się uda:-D

Kobietka jeśli możesz to wpisz mi termin @ 18.12.

 
Bubbles przykro mi :( Ale dobre masz podejście. Głowa do góry, pierś do przodu i działamy dalej.
U mnie rozważanie właśnie się zaczynają. Czy staranka były w dobrym momencie czy nie ? Mieć nadzieję czy odpuścić. Ech ...
 
Bubble bardzo dobrze się czuje:):)tylko mam problem z takim gorzkim smakiem w ustach....już po prostu nie wiem co mam robic.....ale...jestem na zwolnieniu do końca grudnia a potem mam nadzieje ze dalej pociagne:):):):)



anulka to tak jak ja...niby jestem tam od samiuśkiego początku ale od jakiegoś czasu zrobil się tam jakiś podzial........i ciężko wbic się w temat.....
 
Bubbles przykro mi :( Ale wiesz co jesli Nasze kochane grono w calosci pojawi sie na sierpniowkach to inne dziewczyny Nam tylko pozazdroszcza :D

Operacja w pelnej narkozie dentystyczna.

Zobaczylam czerwna nitke w sluzie wiez przypuszczam ze tez dzisiaj @ dostane.

Anulka tutaj mozesz tez o wszystkim pisac :)

anastazi ja juz nie pamietam co mi na to pomagalo ale moze mieta czy melisa zaparzona?
 
CzesC dziewczyny !

Dlugo sie nie odzywalam :( . Jestem juz p Polsce dzisiaj do ginka ide... Dam znac :*
Nie dam rady was nadrobic .... podczytala pare stron ale mam za duzo zaleglosci :(:(

Anastazi - serdecznie gratuluje :):):) przybywa zafasoklowanych a to bardzo dobrze :) Uwazaj na siebie buziole :):

Blubbles - dobre podejscie :) zobaczysz napewno nastepnym razem sie uda : ja tez bede walczyc :):) Trzymam kciuki :*

katka - odstresuj sie kochana !!!! trzeba zawsze odreagowac !

Ritta ! - mam nadzieje ze ten cykl nie stracony - trzymam kciuki :*

Do uslyszenia laski !
 
reklama
iwonkabiedronka probowalam gumy miętowe ale po jakims czasie jeszcze gorsza gorycz czułam....potem przerzuciłam się na cukierki....ale po nich tez jeszcze gorzej...może z herbatka sprobuje.....
 
Do góry