reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ashlee25
To śmogaj kochana na zakupy i spełnij dziś Twoją zachciankę jedzeniową. :)

Iwonka-biedronka..
Ja Ci kochana z Ovu nie pomogę, ale trzymam kciuki abyście zmalowali sobie piękny prezent na święta. :) :)

BubblesGirl
Co do grupy, to w sumie już jesteśmy którą założyła Kobietka. :)
A chciałam dodać ŻE PRZEPRASZAM ZE NA GRUPIE SIE NIE UDZIELAŁAM BARDZO DŁUGO, przez to wszystko nie siedzę na lapku tylko w telefonie, a ta aplikacja nie ma grup.. :(
Postaram sie wejść tam w tym tygodniu! :);)
 
reklama
bubbles to dobry pomysl :):):)



blueberry nie wiem czy doczytalas na lipcowkach ale bylam na pierwszej wizycie i termin mam na 27 czerwca:):)wiec moja fasolka jest o tydzień starsza niż liczyłam:):)

Widzisz jaki psikus Ci dzidzi zrobiło. Ostatnie dni czerwca. No i ciesze sie bardzo, ze wszystko u Was dobrze.
A ja jeszcze czekam na pierwsza wizyte, jeszcze 13 dni.
Anastazi a grupa to:
Kobietka założyła grupę bardzo dawno temu i ostatnio pytała się wszystkich kto chce należeć i że jeżeli ktoś chce to ona wyśle zaproszenie do grupy. (Chyba dobrze wyrłumaczyłam?)
 
Ostatnia edycja:
Hmm.. a może można założyć taki prywatny wątek czy coś? Wiecie coś o tym? Tak, żeby dziewczyny korzystające z telefonów też mogły się udzielać;-)

Coś o tym słyszałam, ale za Chiny nie wiem jak co i z czym sie je. Jestem zielona w tym. Ale podejrzewam, ze szybko dziewczyny które wiedza o co kaman napiszą co i jak. :);)

a nic nie wiem:(:(a tez chce......

Może napisz na priv do Kobietki, lub pewnie i tu zauważy że chcesz należeć.
Dalsze czynności pewnie Ci napisze :) ;)
 
nom to napisze do niej:):):)





a wczoraj tak fajnie mi się od 19:00 spalo.....a tu o 22 zachciało się komus sprawdzać alarm przeciwpożarowy i buczało na cala kamienice....cala godzine staliśmy na dworze i czekaliśmy na straz pozarna.....ja nie wiem ludzie chyba by dawno się spalili zywcem zanim by przyjechali.......ale ciężko było potem zasnąć spowrotem:):):):)
 
reklama
Anulka Ty się lepiej na stałe pod ładowarkę podłącz tym telefonem, żebyś nie miała wymówki, żeby się nie udzielać:-)

Hmm.. trzeba coś wymyślić z tym wątkiem tak żeby każdemu pasowało, dobrze, że mamy jeszcze trochę czasu:tak: Napiszę dzisiaj do jakiegoś admina to się może czegoś dowiem;-)


Inis gdzie jesteś? Już taka pora, a nie ma chinola:-(
 
Do góry