Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam wszystkie starające się jak i szczęśliwe już mamusie
Wraz z mężem chcemy zacząć starania... Jutro biorę ostatnią tablete anty (ponieważ mój gin przepisał mi badania do wykonania przed zajściem i zaproponował żebym jeszcze jedno opakowanie wzięła) w związku z czym mam pytanie kiedy zaczełyście starania po ostatniej tabletce, odczekać kilka cykli czy od razu brac sie do dzieła?? Gin nie mówił nic o żadnych przeciwskazaniach - żeby od razu, ale jestenm ciekawa jakie są wasze opinie na ten temat?? Pozdrwiam :-)
Bella własnie jak wrociłąm to na allegro patrzyłąm.I faktycznie wybór duży i ceny lepsze. Teraz na necie bede zamawiac.