reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ja mam obiadek od wczoraj :)

katka taki @ mialam jako pierwszy naturalny po tabletkach tampo + podpaska i przeciekalam... horror!
 
reklama
I tak bywa kochana, że człowiek w ten wir pracy nie może tak wskoczyć po wolnym jak by chciał, ale wiem że jak już wir Cię wciągnie to na nowo się przyzwyczaisz. :)
No i aż tyle okien.. Wow, no to pracy miałaś.
No i @ takiej nie zazdroszczę, ja w sumie nigdy tak obfitych nie miałam.

Wy sierpniówkowe forum to wysadzicje w powietrze, w dobrym znaczeniu tych słów. ;)

Nigdy takiej obfitej nie mialam:)) dziewczyny wasi mężczyźni lykaja kwas foliowy.!?
 
Ja ostatnio 4 umylam i padalam mam jeszcze dwa Katka pomozesz hihi oj Blue napewno z wielka pompa bedzie sierpien rosl w sile :) jedna za druga bedxie dolaczac:D
 
Dzień dobry :-)

Dzisiaj robię makaron z brokułami i kalafiorem w sosie śmietanowym :tak: uwielbiam dania z makaronu i ryżu.

Bubbles a jednak przyszła, to nie dobra, ale grudzień czas magiczny, więc będzie pięknie ;-)

Iwonka
nie poddajemy się!! :)))
Ritta, nie zamartwiamy się, nie rozmyślamy, cykl myślę jeszcze nie jest stracony :tak:

I faktycznie grudzień myślę, przyniesie wielu nam spokój, wytchnienie w rozmyślaniu. Wiadomo - pracy będzie dużo w domu, ale dzięki temu, nie będziemy nawet pamiętać kiedy, co i jak :-D
 
ookatkaoo nigdy w zyciu bym nie namowila mojego do brania jakiś tabletek.....on jak chory to ciężko w niego wmusic glupi rutinoscorbin haha:):)taki uparty.........nie chce niczego brac co z apteki.......i taki z nim problem....:):):):):):))::)
 
Nie mój nie łyka, ale na początku miałam problem z systematyczniścią aby go brać i powiedział, że jak nie zacznę przestrzegać to bedzie łykać go ze mną.. Nie musiał, teraz mam przypomnienie w tel, nie da rady zapomnieć. Ale co do brania przez mężczyzn, to Ritta mi kiedyś odpisała, że to tez dobrze wpływa na niego.. I jeżeli dobrze pamietam (jak nie to ups, przepraszam) to wpływa dobrze na nasienie..
 
Anulka to oboje dzieciaczków udało Ci wtedy kiedy odpuściłaś tak? To może to jest najlepsza metoda :-D

anastazi położyłam się jednak, ale po pół godzinie obudził mnie telefon i już lipa…a na metaliczny smak niestety nie pomogę…ja miałam straszne mdłości w ciąży i pomagał mi…..BigMac z Mc…wiem sama chemia i tłuszcz, ale naprawdę tylko to dałam radę zjadać czasami:-p
Ja pamiętam alarm pożarowy jak jeszcze mieszkaliśmy z emkiem na studiach w akademiku….środek nocy biegiem ubieranie, ewakuacja, 2 godziny na dworze w zimnie i niekompletnym ubraniu, a na koniec Nam powiedzieli, ze super się spisaliśmy bo to były cwiczenia:dry:

BubblesGirl ja też myślę podobnie do Ciebie. Wolę, żeby @ przyszła w terminie niż, żeby się spóźniała i robiła niepotrzebną nadzieję….Najlepsze jest to, ze dopóki nie staraliśmy się o dziecko to zawsze miałam okres jak w zegarku co 28 dni, a czasami nawet co 26 (nawet jak odstawiałam tabletki). Natomiast teraz jak się staramy to raz okres 34 dni, raz 30…mam nadzieję, że dłuższe już nie będą te cykle :tak: A kciuki cały czas zaciśnięte za Wszystkie z Nas:-D A i widzę, że @ ma przyjść do Ciebie w dniu moich urodzin:-)
Co do grupy to dobry pomysł, nikt obcy się nie wtrąca, nie podczytuje, można zdjęcia dodawac itp.:tak:

Iwonka-biedronka a co będzie miał dokładnie robione Twój synek? Pełna narkoza u dziecka to zawsze strach, ale będzie wszystko dobrze, na pewno  to zbieraj siły i za kilka dni do boju:-) My zaczynamy pojutrze:-)

Nadzieja, Aschlee25 witam się:-)

bluberrry oj nie zazdroszczę spotkań z Panem K…oby jak najszybciej minęły:tak:

carroline a na co bierzesz antybiotyk?

ookatkaoo1993 współczuję…Tyle okien:szok: jak ja nienawidzę myc okien:-p a @ też nie zazdroszczę. Ja raczej mam takie mniej obfite, w sumie pierwszy dzień to plamienie, 2i 3 krwawienie a 4 i czasami 5 to wkładka wystarcza:tak: Mój emek łyka dzielnie ze mną kwas foliowy:-)

Co do obiadu to u mnie dzisiaj jajo sadzone, ziemniaczki i ogórek kiszony:-p a na późną kolację to może omlet z dodatkami, lekkostrawny, a można się najeść.

Oj rozmarzyłam się…fajnie by było gdybyśmy taką wielką grupą zaciążyły w jednym czasie:-D
 
Ejj no dziewczyny jestem oburzona tutaj nigdzie nie moge dostac zurku na barszcz szok...:szok: a mnie sie teraz tak chce barszczu ze chyba zglupieje.
Ja ostatnio uzaleznilam sie od tajskiej potrawy nie pamietam jak sie nazywa ale tam jest makaronik,por,marchewka,cebulka i duuuuzo sosu chili.
Pychotka:tak:
 
Aschlee25 a gdzie mieszkasz? bo ja mieszkam w DE i tu też nie ma czegoś takiego jak żurek - no chyba, ze w polskim sklepie. Ja zawsze z Polski przywożę sobie zapas:-)
 
reklama
Do góry