reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Lisica miłego relaksu :) ja dzisiaj miałam kiepski dzień i boję się, że za niedługo będę chodzić po ścianach przez tab...
 
reklama
Adelo przetrzymaj to, jesteś przecież taka silna, tyle już przeszłaś Kochana, musi być już tylko coraz lepiej!
 
Dziękuję Lisica, wiem, że muszę dać radę - najchętniej wyjechałabym teraz na jakieś wakacje.. Liczę, że to chwilowy spadek formy.

Dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy.
 
Beatka gratuluję! Fotka super i beta piękna:tak::tak:
Domka wspaniały widok małego człowieczka:tak: jeszcze raz gratuluję !!
Adelo niedługo i my się doczekamy;-) w końcu któraś z nas zobaczy II kreseczki.. bo ile będziemy w staraczkach jesiennych 2013 .. heh;-)
Lisica miłego wieczoru:tak: ja poćwiczyłam na orbi i chyba też pod kołderkę i poczytam sobie;-)

Bella i ja kibicuję!! póki co zapowiada się piękny wykres:tak:
 
Witam z rana z kawką Inką:-) nie mam coś ostatnio humoru burcze do męza:-Di nie wiadomo za co brzuch mnie pobolewa jak na @ i ciągnac mnie zaczyna na slodkie ale to za szybko cos hihi oby mi ta zachcianka mineła po moja waga sie inaczej sporo podniesie i nie zmieszcze sie w drzwi:angry:.Pozdrawiam wszystkie kobietki:-D
 
reklama
Monarti - super fotki ;) cieszę się ,że wszystko gra ;)

Dzień doberek ja pp ince i śniadanku , już nawet spacerek zaliczyłam z rana ;)

Życzę miłego dnia laseczki i zabieram się za pucowanie mikrofalówki ;)
 
Do góry