reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
kajuta gratulacje super.:-D
beata31 to w takim razie odpoczywaj, ja mam wizyte w środę aż się boję. A jak się czujesz, bo ja już 3 tygodnie mam mdłości i wymioty.
 
kajuta gratulacje .
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7

Czasami tak chyba jest, że jak nam zależy i się bardzo staramy to los chce inaczej.. a tutaj odetchnęliście na luzie i proszę fasolka rośnie :)
U nas wszystko w porządku zaczynam brać Omegamed optima Forte - bierze któraś ??
/ ostatnio byliśmy na prenatalnych aż się wzruszyłam jak dzidziuś machał rączkami
:-):-)
 
Cześć dziewczęta. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie ale niestety musiałam iść prywatnie bo na nfz to położna nie chciała mnie nawet do gabinetu wpuścić. Ze to jeszcze za wcześnie na wizyte. A mowila to smiejac mi sie w twarz. Prywatnie zbadala mnie,zrobiła usg i mam pierwszą fotke mojego "piksela" (tak nazwał go mój mąż jak zobaczył jaki jest maleńki).
Może któraś z Was może mi polecić dobrego ginekologa z Lublina który przyjmuje na NFZ?
 
Bella cieszę się:tak:będę trzymać kciuki za kolejną wizytę! zobaczysz, będzie wszystko ok!!
kajuta ja niestety nie z tych rejonów pl jestem. Życzę spokojnej ciąży i trzymam kciuki za dobrego gina.:tak:
Olushia super!! a nie ujawnił się jeszcze??;-)

A ja czekam na @ i zobaczymy.
 
reklama
Olusia ja biore vitaminer prenatal.

Kajuta ja chodze na weteranów 46 do dr Truszkowskiej,bardzo konkretna babka,pilnuje wszystkich badan jakie sie naleza i bardzo miła.Od siebie moge ją polecic.
A ostatnio byłam w sanitasie na USG u dr Wojciecha Łuszczaka,byłąm u niego tylko na USG ale zrobił bardzo miłe wrażenie.

Pochwale sie,bedziemy miec kolejną córeczke;-)
 
Do góry