reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

reklama
Super ze juz po![emoji173]
Ja sie otarłam o hsg tylko, bo wyszla mi bakteria. I niestety muszę leczyć. Choć mój gin chcial mi zrobić ten zabieg z tą bakterią[emoji17] zawiodłam sie na nim strasznie.
Hej dziewczyny ja po hsg, wziąłam pół godziny przed ketonal 50 i przysięgam że nic nie bolało, nie ma się czego bać:)
 
Super ze juz po![emoji173]
Ja sie otarłam o hsg tylko, bo wyszla mi bakteria. I niestety muszę leczyć. Choć mój gin chcial mi zrobić ten zabieg z tą bakterią[emoji17] zawiodłam sie na nim strasznie.
Ja też dzisiaj miałam mieć sono hsg i tez mi wyszło bubu, dostałam globulki i mam przyjść 28 sierpnia :(
 
Mi wyszla ecoli[emoji17] a to dziadostwo trudno się leczy.
A Ci?
Ja mialam hsg robic, ale ze sie zawiodlam na moim ginie to zrobię prywatnie sono hsg
Ojej to trzymam kciuki za wyleczenie. Mi po prostu wyszło zaburzona flora bakteryjna nic strasznego. A nie myślałas o wybraniu się do poradni leczenia niepłodności w najbliższym większym mieście?
 
Tak, wlasnie w klinice chce zrobic to sono hsg i tam juz raczej zostanę[emoji5]
Ojej to trzymam kciuki za wyleczenie. Mi po prostu wyszło zaburzona flora bakteryjna nic strasznego. A nie myślałas o wybraniu się do poradni leczenia niepłodności w najbliższym większym mieście?
 
reklama
Wylaczylam e.coli w mc..już w kolejnym cyklu miałam hsg:) głowa do góry!
Ooo to super! czym leczylaś?
Bo ja dostalam Cipronex 2 × 1 dziennie przez 10 dni, Flucofast co 3 dni i Macmirror co 2 dni.
Jeju mam nadzieję że i ja szybko to wleczę!
Dziękuję za nadzieję![emoji173]
 
Do góry