reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

Hej dziewczyny :) byłam dzisiaj u mojego ginekologa i powiedział że akurat w tym cyklu owulacja jest w niedrożnym jajowodzie.. W niedzielę jadę na szpital sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Później chce żebym brała clo przez 4 cykle a jeśli się nie uda to pozostaje klinika niepłodności...
 
reklama
Znajoma zastanawia się nad odmładzaniem jajników…Wiem, że tylko Invicta stosuje tę metodę i analizuje jej efektywność. Wskazania do zabiegu: obniżona rezerwa jajnikowa, niska jakość lub liczba komórek jajowych, w poprzednich programach kobiety z przedwczesnym wygasaniem funkcji jajników (POF), wiek kobiety >40 lat. Właśnie znajoma robi z uwagi na obniżoną rezerwę jajnikową. Istnieją przeciwskazania, dlatego najlepiej zapytajcie u lekarza.
 
Znajoma zastanawia się nad odmładzaniem jajników…Wiem, że tylko Invicta stosuje tę metodę i analizuje jej efektywność. Wskazania do zabiegu: obniżona rezerwa jajnikowa, niska jakość lub liczba komórek jajowych, w poprzednich programach kobiety z przedwczesnym wygasaniem funkcji jajników (POF), wiek kobiety >40 lat. Właśnie znajoma robi z uwagi na obniżoną rezerwę jajnikową. Istnieją przeciwskazania, dlatego najlepiej zapytajcie u lekarza.
Jaki koszt? A skutki uboczne?
 
Dziewczyny znowu mam problem. Mąż zrobił badania i jesteśmy załamani, ponieważ znowu wyniki są poniżej normy. Próbujemy doszukać się winnych czynników ale sami nie wiemy co może być powodem. Mąż przestał palic, pic alkohol. Ćwiczy i zdrowo się odżywiamy od ponad roku. Przez ostatnie 4 miesiące brał androvit. Nie wiem już co mam robić. Ciężko mi się z nim rozmawia, widać że jest mu z tym ciężko. Pomóżcie.
 
Nam Nucleox pomógł, wyniki sie bardzo poprawiły niestety z wyjątkiem morfologii a tak wszystko poszło do góry;)
 
reklama
Hej dziewczyny :) byłam dzisiaj u mojego ginekologa i powiedział że akurat w tym cyklu owulacja jest w niedrożnym jajowodzie.. W niedzielę jadę na szpital sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Później chce żebym brała clo przez 4 cykle a jeśli się nie uda to pozostaje klinika niepłodności...

O widzę, że nie tylko ja czekam na owulację z drożnej strony... To czekanie bywa niezwykle denerwujące a efektów brak.
 
Do góry