reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

reklama
Mój lekarz powiedział że jeśli zajdę w tym cyklu w ciążę to będzie super, jeśli nie czeka mnie zabieg... I teraz już sama sobie wymyślam objawy tej ciąży...
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, staramy się z mężem od 11 miesięcy. Na początku na spokojnie ale po nowym roku coś mnie tknęło i poszlo... Prolaktyna ponad 70 (norma do 25) dostałam Bromergon na obniżenie, czy któraś z was stosowała? Pomogło? Maz też mial złe wyniki i dostał Nucleox- to ponoć jakas nowość-znacie? W lipcu mam iść na drożność jajowodów modlę się aby było wszystko ok ..
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, staramy się z mężem od 11 miesięcy. Na początku na spokojnie ale po nowym roku coś mnie tknęło i poszlo... Prolaktyna ponad 70 (norma do 25) dostałam Bromergon na obniżenie, czy któraś z was stosowała? Pomogło? Maz też mial złe wyniki i dostał Nucleox- to ponoć jakas nowość-znacie? W lipcu mam iść na drożność jajowodów modlę się aby było wszystko ok ..
Ja brałam miałam prolaktyne prawie 40 spadła w nie całe 4 miesiące stosowania bromergonu teraz nie wiem jaki jest poziom ponieważ Endo nie zrobił i będę prosiła gin o to badanie by mi je zlecił.
 
Czy któraś z was miała robiony zabieg drożności jajowodów? Mój lekarz powiedział, że jak w tym miesiącu nie uda mi się zajść w ciążę to będę musiała się udać na taki zabieg... Jest to bolesne? Boję się tego...
Witaj. Ja miałam taki zabieg. Jest bolesny ale do przeżycia. Boli jak przy dosyć mocnym okresie. Czego się nie robi dla upragnionego maleństwa. Dodam tylko że po 2 miesiącach byłam w ciąży. Głowa do góry. Nie będzie tak źle[emoji4]
 
Dlatego pytam się czy któraś z was miała zabieg drożności jajowodów ponieważ mnie to czeka w najbliższym czasie i strasznie się boję... ;(
Mnie tez czeka drożność. I juz nie mogę sie jej doczekać, bo wiem ze ten zabieg przybliży mnie do upragnionej ciąży[emoji171]
I Ty mysl tak samo! Kiedys bedziesz musiala urodzic dziecko wiec taki zabieg to bedzie pikus w porownaniu z porodem[emoji14]
Wiec spokojnie[emoji41]
 
Dziękuję za wasze słowa ;) mam nadzieję że wkoncu będę mogła się cieszyć upragnionym dzidziusiem i wam też tego życzę ;) ale i tak mam w głowie pełno myśli czy to wszystko to jest tylko i wyłącznie moja wina że nie mogę mieć dzieci czy mąż dalej ma za słabe nasienie... Ale ciągle się stara zmienić swoje nawyki bo skończył palić i pić alkohol od stycznia, jest na diecie, ćwiczy... Chciałabym już mieć te dwie kreseczki i Go uszczęśliwić..
 
Witaj. Ja miałam taki zabieg. Jest bolesny ale do przeżycia. Boli jak przy dosyć mocnym okresie. Czego się nie robi dla upragnionego maleństwa. Dodam tylko że po 2 miesiącach byłam w ciąży. Głowa do góry. Nie będzie tak źle[emoji4]
Też właśnie słyszałam że drożność czasmai pomaga "przepchać kabelki":)
 
reklama
Dziękuję za wasze słowa ;) mam nadzieję że wkoncu będę mogła się cieszyć upragnionym dzidziusiem i wam też tego życzę ;) ale i tak mam w głowie pełno myśli czy to wszystko to jest tylko i wyłącznie moja wina że nie mogę mieć dzieci czy mąż dalej ma za słabe nasienie... Ale ciągle się stara zmienić swoje nawyki bo skończył palić i pić alkohol od stycznia, jest na diecie, ćwiczy... Chciałabym już mieć te dwie kreseczki i Go uszczęśliwić..
A jakie mieliscie wyniki meza?
 
Do góry