reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

Shea27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Az tak długo trzeba czekać? Nie dopytalam właśnie lekarza jak to będzie wyglądać i ile trzeba spędzić czasu w szpitalu...
Ja pytalam kilku dziewczyn i mowily ze rano musisz sie zarejestrować, przyjmuja Cie na oddzial, czekasz na zabieg i po nim musisz jeszcze 3-4 godz zostac na obserwację czy wszystko ok. Wiec jakby nie patrzec pol dnia schodzi

reklama

Kasia2523

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No to muszę załatwić opiekę dla mojego pieska bo tak długo sam nie zostanie ja pojadę do lekarza albo 21 albo 26 czerwca i wtedy się dowiem co i jak...

Shea27

Rozwiązania
0
Ale czy w kazdym szpitalu tak jest to nie wiem. Musisz lekarza podpytac
No to muszę załatwić opiekę dla mojego pieska bo tak długo sam nie zostanie ja pojadę do lekarza albo 21 albo 26 czerwca i wtedy się dowiem co i jak...

Shea27

Rozwiązania
0
No właśnie jeszcze mi nic nie mówił...
Niektorzy ginekolodzy robiac prywatnie hsg nie wymagają nic. Ale mi gin tlumaczyl ze takie badanie to podstawa przed hsg bo musza byc pewni ze np infekcji nie przepchna do jajowodow. A infekcje moga być bezobjawowe tez. Tak samo jak przed zabiegiem robia usg w celu wykluczenia ciąży

reklama

Kasia2523

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niektorzy ginekolodzy robiac prywatnie hsg nie wymagają nic. Ale mi gin tlumaczyl ze takie badanie to podstawa przed hsg bo musza byc pewni ze np infekcji nie przepchna do jajowodow. A infekcje moga być bezobjawowe tez. Tak samo jak przed zabiegiem robia usg w celu wykluczenia ciąży
Muszę się jeszcze dużo o tym dowiedzieć..