reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od ponad roku i dalej nic.

Az tak długo trzeba czekać? Nie dopytalam właśnie lekarza jak to będzie wyglądać i ile trzeba spędzić czasu w szpitalu...
Ja pytalam kilku dziewczyn i mowily ze rano musisz sie zarejestrować, przyjmuja Cie na oddzial, czekasz na zabieg i po nim musisz jeszcze 3-4 godz zostac na obserwację czy wszystko ok. Wiec jakby nie patrzec pol dnia schodzi
 
reklama
No to muszę załatwić opiekę dla mojego pieska bo tak długo sam nie zostanie ja pojadę do lekarza albo 21 albo 26 czerwca i wtedy się dowiem co i jak...
 
No właśnie jeszcze mi nic nie mówił...
Niektorzy ginekolodzy robiac prywatnie hsg nie wymagają nic. Ale mi gin tlumaczyl ze takie badanie to podstawa przed hsg bo musza byc pewni ze np infekcji nie przepchna do jajowodow. A infekcje moga być bezobjawowe tez. Tak samo jak przed zabiegiem robia usg w celu wykluczenia ciąży
 
reklama
Niektorzy ginekolodzy robiac prywatnie hsg nie wymagają nic. Ale mi gin tlumaczyl ze takie badanie to podstawa przed hsg bo musza byc pewni ze np infekcji nie przepchna do jajowodow. A infekcje moga być bezobjawowe tez. Tak samo jak przed zabiegiem robia usg w celu wykluczenia ciąży
Muszę się jeszcze dużo o tym dowiedzieć..
 
Do góry