reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

samosia87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2011
Postów
563
Cześć Dziewczyny!
Czy któraś z Was planuje zacząć starania o dzidziusia w tym czasie?
Bo ja tak i byłoby mi miło gdyby było nas więcej :)
Zawsze fajnie jest wymienić się radościami,obawami i ekscytacją z kimś kto akurat przeżywa to samo co my:)
ślę ciepłe uściski w ten mrożny dzień! :*
:-)
 
reklama
Ja mysle tak zaczac na serio staranka od kwietnia. A przed tym nie bedziemy sie zabezpieczac :tak:
 
O Pam heheh
Ja od kwietnia najprawdopodobniej będę starać się o rodzeństwo dla syna:-).
 
ja mam urodziny 17 kwietnia i też się zastanawiam czy by sobie nie zrobić takiego prezentu w ten dzień :) my już od dłuższego czasu myślimy o dziecku ale dopiero w przyszłym roku będą warunki żeby zacząć się starać :) nie moge się juz doczekać!
 
Ja koncze antykoncepcje na poczatku stycznia. I wtedy bede pomalu zaczynac. Leki musza sie wyplukac z organizmu tez. :-)
 
Nie zamierzam bo to najlepsze co moge dziecku dac, jak dojdą w styczniu stale posilki i zmniejszy sie liczba karmien to okres wroci.
 
reklama
Witam,Ja również myślę o zaczęciu starań w tym czasie o kolejne dziecko:-)Jestem nowicjuszką w udzielaniu się na forum,więc mam nadzieję że mnie przyjmiecie i razem szczęśliwie doczekamy się upragninych ciąż:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry