reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Laski,

budzik dzis dzwonil a mi sie tak wstawac nie chcialo do roboty, to chyba przez ta zmiane czasu.

Ianka- super ze juz w PL, niespodzianka sie udala??

Carla- wiosna przyszla i od razu lepsze humory ;) jak bedziecie gotowi z lazienka to pokaz foty, ja w miejscu stoje z moim remontem, musze znalezc jakiegos jednak polskiego faceta do kladzenia kafelek, bo ten co byl patrzec i wymyslil ze kafelki na kafelki to odpadl, kuzwa nie chcialo mu sie zbijac ( turek to byl akurat ehhhhh)

Wasila- a na cycki mozna od czasu do czasu ponarzekac ? ;) hehehe dobrze, ze korzystacie z pogody z corcia

Vegas, Amelia- zdrowka dla Waszych dziewczyn

Kurczak- jak blizna po CC?? Ciagnie jeszcze?

Vinga- wy juz po przeprowadzce?

Fuma- Tobie tez milego :***

Ada- swoje przeszlas nie ma co, bardzo Ci wspolczuje takiej mamy:( A chodzilas na terapie DDA?? A wogole na co Tesciowa sie obrazila na Ciebie, bo przepraszam nie chce Cie urazic ale ja nie zrozumialam...
 
reklama
chodzilam na terapie DDA. Jesli chodzi o Tesciowa, to Ona tez swoje przezyla. Jedna z bardzo bliskich Jej Osob sie zabila.
Jestem po ustaleniu badania. 2.07.2014 mam badanie i do tego czasu nie moge zajsc w ciaze. 3 miesiace czekania.
 
Carla- to niesprawiedliwe, bo u Ciebie zawsze jest najcieplej. Ale i nas słonce nie opuszcza, posiedziałam godzinkę i w końcu buzia nabrała jakiegoś zabarwienia:) Małą smaruje kremem 50, bo dzieci szybko chwytają promienie słoneczne.Co pakowania torby- mam jeszcze czas:) powoli się do tego zbieram

Ada-
no niezła historia, bardzo Ci współczuję takich przeżyć

Gabryśka-
Ty akurat też nie masz na co narzekać:)
 
co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Jako nastolatce bylo mi ciezko. Ale w wieku 16 lat wiedzialam czego chce. Chcialam rodzine. Fakt, jak pracowalam i uczylam sie to moja matka sprzatala moje mieszkanie. Tata pomagal, Wujek pomagal, P pomagal. Ale blizny po jej najgorszym zachowaniu pozostana.
 
Hej Kobietki;-) U nas kiepska nocka za nami, spałam z Młodą bo nie było sensu biegać co 10min z sypialni do jej pokoiku kiedy popłakiwała. Żal mi jej... No ale w końcu wyzdrowieje.
Rano w ogóle jaka niespodzianka - wstaję z wyrka i czuję, że mam mokro na koszulce nocnej - siara się odezwała:-p
U nas 17st, ale brak słonka.

CARLA Martynka nadal kiepsko się czuje, ale inhalacje, syropek, oklepywanka plecków i klatki i będzie cacy w końcu;-)
ADA nie zazdroszczę syt. z mamą, dobrze, że masz P., który tak bardzo Cię wspiera:tak: Taki narzeczony to Skarb:tak: No trochę poczekacie z tymi staraniami, no ale jak mus to mus..
VINGA Kochana opowiadaj co tam u Was? Bo cosik zamilkłaś.
 
ADA nie, nie za szybko:-) To już 30tc, wszystko się przygotowuje:-) Ja już co prawda nie pamiętam kiedy miałam siarę z Martynką, ale skonsultowałam to z lekarzem i wiem, że nic niewłaściwego i za szybkiego się nie dzieje:-)



Kurcze zakończyłam tabletki na mój nieszczęsny brzydki mocz i będę musiała na dniach zrobić badania czy się wyniki moczu poprawiły. Oby, bo za chwilkę zostanę lekomanką:sorry2: Tabletki na mocz 2x dziennie miałam, do tego witaminy, witaminę C 2x dziennie /na mocz dobra ponoć/, żelazo.. Masakra:sorry2:
 
Dziewczyny nie mam żywcem czasu pisać ...cały czas jestem z Wami !!!
Może w końcu ułożę sobie jakiś rytm ... i pierwsze z poranną kawką będzie BB !!!

Ianka odpoczywaj kochana ... korzystaj z "cudzych rąk"

Ada ja jestem DDA od 12 roku życia...co przeszłam to moje ! Ale od 15/16 lat jest spokój.

Vegas
Amelia zdrówka dla dziewczynek !!!

Amelia
niestety przedszkola mają to do siebie że prócz dobrej zabawy niosą za sobą choróbska ... ale Maja się odchoruje i będzie ok !!!

Aniołek kiedy do domku wychodzicie kobietki ???

Przepraszam że nie odniosę się do Was wszystkich...muszę ogarnąć mieszkanie bo jutro mam zebranie i pół dnia mnie nie będzie.

Miłego dzionka babeczki
 
Vegas ano zamilkłam :p nie bez powodu. czasu nie mam :-(. dzieciarnia, gotowanie, sprzątanie... ale czytam czytam :)
boże nie wiedziałam że można mieć tyle prania i prasowania! na nie odchodzę od żelazka... Gabryś ulewa, Nataniel upapruje się jedzeniem albo pójdzie na dwór i cały w błocie/piachu czy innej chol..
Gabryśka jeszcze się nie przeprowadziliśmy, mamy nadzieję, że w święta będziemy już u siebie :)
 
reklama
OMG OMG !!! Przegapiłam poród Aniołka !!!!!! OMG !!!

ANIOŁKU KOCHANA GRATULUJE ŚLICZNEJ JULCI !!! WRACAJ SZYBCIUTKO DO NAS !!! ;] :*:*:*


 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry