reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek Kochana czekamy na relację z porodu i więcej zdjęć Julci !!! ;)

Ianka ja też bym wolała Huberta ;) Udanego wyjazdu Kochana!!! Odpoczywaj ;)

Carla ahh weekendu już koniec, ale w sobote była imprezka, a w niedziele na plaże z psami pojechaliśmy. Przyjemnie ;] Fajnie, że twoja łazienka już gotowa ;] Czekamy na fotki!

Samosia no jestem cykor jestem ;] PRzyznaje sie bez bicia ;] A ty bardzo ładnie w tych włosach wyglądasz, lepiej niż w tych jasnych blond ;) Wrzuć jeszcze fotki mieszkania!!!

Fuma dzięki ;]

Amelia nie marudź takie lachon jesteś, że szok ;] Więc cicho tam ;]

Carla Wasila ja niecierpię prasować !!! Brrrrr

Vinga ahhh to przeprowadzka już niedługo ;)

Ada współczuję...

Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków :*

Pozdrowienia dla wszystkich babeczek :*

Oto lista:

Carla30.10.2013chłopiecTomasz
Vinga8909.01.2014chłopiecGabriel
Tesiak13.02.2014dziewczynkaAnia
Kurczak!15.03.2014chłopiecKarol
AniołekBB30.03.2014dziewczynkaJulia
1.Wasila09.05.2014dziewczynkaZosia
2.Venna15.06.2014
3.Vegas13.06.2014dziewczynkaZosia
4.Ianka14.07.2014chłopiec
5.Amelia.02.08.2014chłopiecAdaś
 
reklama
kochane ja tylko na chwilę, padam, i znowu tylko o sobie. Moje dziecko jest najszczęśliwszym dzieckiem pod słońcem chyba, no spać nie myśli w dzień ale mimo wszystko jest mi łatwiej bo nawet mogę kawę na zewnątrz wsiąść siąść w altance a mała się kręci w koło, albo jedziemy do siostry, ma 2 dzieci to praktycznie sami za sobą latają, ehhh serce mi pęknie za 3 tygodnie. Niespodzianka się udała bardzo!! tata był zrobił wielkie oczy i widziałam wzruszenie:) a mama wyjechała właśnie do kościoła, wróciła po godz, my siedzieliśmy w kuchni cichutko i jej reakcja taka sama jak taty, a 3 min później :przecież ja nic nie przygotowałam na obiad jeszcze, ani pokoju wam nie posprzątałam, ani to ani tamto .. i właśnie fajnie, nie musiała się stresować naszym przyjazdem, już 3 razy tak ich zaskoczyliśmy, tak że nie wiem czy już się dadzą nabrać :) Badania porobiłam, wyniki ogólne są dobre, czekam na wyniki wymazów i posiewów ale to za tydzień.
kochane obiecuję jutro poprawę i was nadrobię teraz muszę gasić kompa, bo zaraz siostra z chłopakiem będę , wracają z zakopanego o i pasuje szwagra poznać bo go widziałam 2 min przelotem w grudniu.
 
MUFFI ja grzecznie poproszę by mnie dać przed Vennę:-p A no i WASILA zmieniła córci imię na Ola:tak: A tak poza tym śliczna lista, przewaga chłopaków, więc kolejna zaciążona obowiązkowo dziewusię powinna mieć, hehe:-p

IANKA super, że niespodzianka udana i Mała zachwycona:tak::-) No i Ty w dodatku odpoczniesz więcej:tak:
 
Muffi spokojnie jesli o mnie chodzi na razie nie musisz nic zmieniać lista ciężarówek jest tylko poglądowa- zmienimy jak urodzę i zarejestruję dziecko w USC:) Dziękuję ponownie za prowadzenie listy. Mam nadzieję, że niedługo i siebie tam dopiszesz:*

Ianka- kocham takie niespodzianki. Odpoczywaj
 
Wasila, Vegas wedle życzenia ;) I też mam nadzieję, że niedługo się tam znajdę ;]

Carla30.10.2013chłopiecTomasz
Vinga8909.01.2014chłopiecGabriel
Tesiak13.02.2014dziewczynkaAnia
Kurczak!15.03.2014chłopiecKarol
AniołekBB30.03.2014dziewczynkaJulia
1.Wasila09.05.2014dziewczynkaZosia
2.Vegas13.06.2014dziewczynkaZosia
3.Venna15.06.2014
4.Ianka14.07.2014chłopiec
5.Amelia.02.08.2014chłopiecAdaś
 
Wasila - ja nie narzekam , tylko głośno myślę :-). To ja chyba upadłam na głowę bo prasuję w dalszym ciągu ciuchy Majowe :-), nie jest to moje ulubione zajęcie , ze względu na azs wolę by jednak były wyprasowane . Super że macie sesje :-)

Carla - hmm maruda straszna jest , sama nie wiem o co jej chodzi , czy boli coś prócz buzi bo nic nie schodzi cholerstwo , katar znów i lekka gorączka , i nic nie je do tego ,no masakra . Jak łazienka ? jutro odbiór ? zdrówka dla Nelki.

Ada - współczuję przeżyć i podziwiam że chcesz mieć kontakt z mamą , dobrze że jest ktoś kto Cię wspiera .

Vegas - i u Was kolorowo : / zdrówka .

Dorcia - dziękuje za fotkę i powodzenia :-), może Cie kiedyś nawiedzę ;-)
e
Ianka - fajnie że Roksanka jest zadowolona :) a kiedy tą wizytę masz ? w środę ?

Muffi - no bo ja tak na szarym końcu od dłuższego czasu , spiesz się ;-)
 
reklama
Amelia- jeśli Majka ma azs jesteś usprawiedliwiona z prasowaniem;-)

Dziewczyny na grupę!
Vinga przygotowała niespodziankę:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry