reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla muszę pogrzebać za tym wątkiem o planowaniu płci :) Ja to tak naprawdę nie wiem co bym chciała ??? Dzidziusia chcę- to pewne !!! Z jednej strony jak będzie druga dziopeczka to będzie Młoda szczęśliwa bo chciałaby siostrę ...a ja chyba dla odmiany synusia bym wolała-moja mama mówi że chłopaki się lepiej chowają :)-------------Czekam jak na szpilkach na 1 maja-jak nie dostanę @ robię test lub betę :)) ---------- Zmykam kolacyjkę mężusiowi robic bo jeszcze na dworze samochód poleruje ( pierwszy raz od 5 lat :) )
 
reklama
Carla macierzyński mam do 23 czerwca, a potem moja decyzja, pracowałam tu u babki 3 lata, ale w dniu zrobienia testu ciążowego pokłóćiłam się znowu z nią i odeszłam z pracy i zostałabym na lodzie gdyby szef mojego mnie fikcyjnie nie zatrudnił, i teraz on mówi że jak chcę może mi znaleźć zajęcie a jak się nei zdecyduję to pewnie znowu pociągniemy to fikcyjnie żeby znów macierzyński był, z tym że chyba jednak pójdę chociaż na wekendy żeby coś robić bo czasem wariuje w domu
co do płci teraz już mi bez różnicy , niby jeszcze niedawno chciałam chłopca ale teraz jak Dorcia pisze Roxanka byłaby pewnie bardziej szczęśliwsza jakby była girl więc jest mi to całkowicie obojętne

A moja niunia ma 38 gorączki , chyba nie potrzebny był wczorajszy spacer :( wcale ciepła nie było

miłej niedzieli
 
ja mam syna i dwie córki. Chłopcy sa mniej skomplikowani to fakt ale od dzwięków podczas zabawy typu " beng beng beng" (strzelanie) i tym podobne czasami pęka głowa;-) Sposobu na płeć nie mam, syn "robiony" dokładnie w owulację i córka też tak samo więc u mnie sposób że przed owu są dziewczynki a w owu są chłopcy się nie sprawdziła.

czy z dwójką dzieci jest łatwiej? jest ale to z czasem dopiero. Ja mam trójkę ( 10, 8 i 5 lat) czasami jak się zatracą godzinami we wspólnej zabawie to jakbym dzieci nie miała w domu w ogóle. Jak w domu zostaje jedno ( choroba albo coś) to nic zrobić nie mogę bo chodzi i się nudzi. Ale czasami to jednak pełne ręce roboty obsłużyć taką brygadę. No ale teraz staramy się o czwartego bąbla i też się boję jak to będzie. Moje dzieciaki bardzo chcą mieć jeszcze rodzeństwo a ja też czuję że fajnie będzie mieć jeszcze jednego maluszka :))
 
Ianka a może malutkiej zębole idą ??? I stąd gorączka ??? Ale moja młoda byłaby szczęśliwa jakby taką Roksankę miała obok siebie :) :) :) Ja myślę że jak dzieciaczki są rok po roku,albo jest mała różnica to wtedy lepiej jest mieć dzieciaczki tej samej płci-lepiej się bawią,chowają itp. A tak jak u mnie różnica będzie 10 lat więc jakkolwiek by nie patrzeć to będą chować się jak jedynacy ....mam brata starszego o 9 lat-wspólny język znaleźliśmy jak byłam już dorosła ...wcześniej było ciężko ,ale oczu mi nie wydrapał :)
 
u mnie synek dzień przed owu został stworzony :) teraz liczymy na dziewczynkę ale jak będzie drugi chłopiec to też będzie fajnie.
jestem teraz z małym u rodziców, więc zaprzestaliśmy starań a ja właśnie mam owu więc pewnie w tym cyklu nici z bobasa (no chyba, że na 5-4 dni przed owu też można coś zdziałać?)
jedziemy jutro do mojego kuzynostwa, pełno tam cioć i wujków więc małego mam z głowy ;-)
pozdrawiam ;)
 
Właśnie doczytałam że 40 godzin przed owu i 40 godzin po owu to chłopiec :) reszta na dziewczynkę :) Czyli Vinga Ty kochana jak chcesz córcię to spokojnie 3-4 dni przed owu zacznij ...później odczekaj 5 dni czyli tak jeden dzień po owu znowu się kochajcie :) I powinna być dziewczyneczka :laugh2: Zbaczymy co będzie ze mną ???:happy: Miłej niedzieli-u nas wieje,leje :crazy:
 
Happymama mówisz kochana że w owulke poczęliście i synusia i córcie...hmmmm to moja teoria padła :)....nie ma reguły .... trzeba zdać się na los i wierzyć że marzenia się spełniają :-)
 
Dorcia, w tych sprawach nie ma reguły ;) jest tylko większe prawdopodobieństwo na poczęcie chłopca czy dziewczynki ;)
 
Mojej kolezance ginekolog wyliczył co do dnia kiedy maja sie kochąć żeby był syn - i Mają syna.Ja mam testy owulacyjne,ale czy ona sie sprawdza zobaczymy.Mi kończy się wychowawczy w sierpniu,więc musimy się postarać żeby do lipca był dzidziuś.W sumie co będzie to będzie ,ważne żeby było zdrowiutkie:)Nie bądzmy wybredne:)Ja czekam na okres:)
 
reklama
Witam, Melduje się że żyje, oczywiści znowu miałam problemy z laptopem, ale chłopak mojej siostry przeinstalował system i chyba wszystko powinno już być ok, Pogoda sie u mnie popsuła, L4 się skończyło i jutro wracam do pracy, aczkolwiek w ogóle nie mam nastroju, ale mam nadzieje, że tylko dwa dni i że w czwartek dadzą nam wolne. Mam dzisiaj kaca moralnego, wczoraj obróciłam sama całą butelke wina, ale to chyba nie dla mnie topienie smutków w alkoholu, mam wyrzuty sumienia, i jest mi głupio przed samą sobą, ale jest mi tak cholernie ciężko na sercu, non stop łzy się cisną do oczu... sorry, że się Wam tak żale, ale nie wiem co mam ze sobą robić.... zastanawiam się jeszcze ile jeszcze kłód pod nogi zostanie rzuconych w moim życiu.... a miało być już tak pięknie... no nic... nie pozostaje nic jak zacisnąć zęby i żyć dalej... i wierzyć, że kiedyś spotka mnie jeszcze coś dobrego... Życzę Wam wszystkim szybkiego zafasolkowania, zdrowych dzieciaczków o płci jaką sobie wymarzycie, i żeby życie Wam lekkie było.... Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry