reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Lisica.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2013
Postów
6 414
Witam.
Razem z innymi staraczkami-weterankami ze Starań od jesieni 2013 postanowiłyśmy założyć nowy wątek, na którym będziemy się razem starać, wspierać i pomagać w tej często ciężkiej walce o upragnione dziecko.
Zapraszamy inne dziewczyny do dyskusji i wymiany doświadczeń.


STARACZKI

Fuma_Foch, moniusia_, Luxuorius


UDAŁO SIĘ!
AsiaSzw, apatka, butterfly:), Enidka, Charlie20, jussastar, grubson, KasiaJ82, Archea, niemartwsie, Dominika_89, Lisica., shawty19, beata1313, Tuśka88, JustynaJD


NASZE ANIOŁKI
beata1313 [']
majdaczek14 [']
Aschlee25 [']
martaha123 [']
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :)

Lisica oczywiście dołączam, i proszę wpisanie mnie na razie do poczekalni :-) początkiem lipca idę do ginekologa, to wtedy się coś może bardziej wyklaruje. Ogólnie mam ochotę rzucić już w cholerę ten lek i zacząć się starać, ale powiem Wam, że już dawno się tak dobrze nie czułam od kiedy go zażywam. Praktycznie wszystkie dolegliwości mi minęły łącznie z atakami ostrego brzucha jelit, z dziwnym samopoczuciem, którego wcześniej nie mogłam określić. Szkoda tylko wątroby, ale odłożenie leku będzie związane na pewno z dużym stresem :/
 
Adelo witam w naszych skromnych progach ;-)
Cieszę się, że te tabletki pomagają na Twoje dolegliwości i wierzę, że czas szybko minie i wrócisz do starań, a Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona.
 
Witam sie i ja :tak:

Lisica kochana moge prosic o wpisanie mnie na liste termin przewidywanej @ 21.06.2014

Mam nadzieje ze staraczek bedzie przybywalo.No i czywiscie trzymam za nas wszystkie kciuki baaaardzo mocno:tak:
 
Hej,
Witajcie, byłam przez moment na staraczkach jesien2013, ale same problemy były, nie chciałam o tym myśleć, pisać i wogóle, więc się nie odzywałam. Przepraszam.
Wtedy zaczęłam pisać, gdyż @sie spóźniała i non stop myślałam, że to już. Ale okazało się, że nie :( Po USG podejrzenie PCO, badania hormonalne w normie. Okresy cały czas wydluzone i wywolane przez luteine, dopiero ostatni, bez luteiny i idealnie 32 dni :) Może wreszcie zaczyna mój organizm działać. Minął rok od odstawienia pigułek, moze organizm wrócił do normy.
A i w tym cyklu mam ochote na przytulanie, wczesniej były z tym problemy.
Ale teraz bardziej optymistycznie nastawiona jestem i będę mogła pozytywne komentarze pisać, a nie tylko marudzić, jak w ostatnich miesiącach.
Termin przewidywanej @12.06.2014
 
Aschlee fajnie, że się tu pojawiłaś.
Apatka witaj :) no to teraz może będzie już z górki jak już cykl wraca do normy ;-)
 
Aschlee miło Cię tu widzieć :tak:

Apatka witaj. Trzymam za Ciebie kciuki (jak za nas wszystkie, mocno), mam nadzieję, że już się wszystko unormowało i teraz będzie już z górki ;-) mnie udało się zajść w ciążę w styczniu, niestety poroniłam samoistnie w 6 tc. Teraz jestem prawie na końcówce drugiej @, która nadeszła po 49 dniach :sorry: jeszcze nie interweniuję bo tak ponoć może być. Jeśli ten cykl też taki będzie i kolejna @ przyjdzie to będę go regulować luteiną lub duphastonem. A póki co zostaje mi mierzenie temperatury.
 
Hej dziewczyny :) dopisuje się i ja. Termin najbliższej @ na 11.06 - bardzo proszę o dopisanie. Dziękuję Lisica :)

Aschlee - fajnie wiedzieć znajome twarze ;) co słychać?

Apatka - pociesze Cie że mój organizm też dopiero teraz wraca do normy (a staram się od października!). U mnie winowajca była zbyt wysoka prolaktyna.

Generalnie to utożsamiam się z wątkiem ponieważ wczoraj byłam na monitoringu i jajo pękło - pierwszy raz od poczatku staranek zobaczyłam potwierdzona owulacje na USG. Także nowy start - od maja!

Dziewczyny uda nam się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry