reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Lisica u mnie wszystko dobrze. Mam 8 dni do terminu spodziewanej @ i obiecałam sobie, że w tym cyklu nie będę się denerwować, ale chyba nic z tego. Czym bliżej to ja mam większego stresa. Wiem, że to głupie, ale jakoś nie potrafię inaczej. A Ty jak? Na jakim etapie jesteś?
 
reklama
Na etapie czekania. Dziś mam 41 dc, niby owulacja była 8 dni temu ale mało prawdopodobne żeby coś z tego wyszło. Biorę luteinę już 4 dzień na wywołanie @.
 
Lisica tak Kochana wszystko wrocilo pieknie Do normy.Wyniki ksiazkowe ;) przepraszam ze nie dalam znac ale Corka mi sie rozlozyla.Ucho ja boli i troche Temperature ma
:(
 
reklama
Kochana z tym moim cisnieniem to roznie bywa czasem jest dobre a wystarczy nerwowa sytuacja i skacze jak glupie...staram sie podchodzic Do wszystkiego ze spokojem bo czasami tak skacze ze az mi w uszach szumi zaczyna sie migotanie :( wtedy Ciezko to ureguloeac
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry