reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Dziewczyny bez względu na wszystko każda z nas jest wyjątkowa i piękna i tego sie trzymajmy hehe :)!
Właśnie Domi napisz co u Ciebie jak te plamienia i w ogole???
 
Hej kobietki

U mnie dzis @ szaleje, leci ze mnie jak nigdy :szok: az sie deczko zlaklam, bo nie pamietam takiego @ , ale z drugiej str sobie mysle ze ze skoro takie krwawienie przy niezbyt dlugiej fazie lutealnej, bo tylko 10 to chyba endometrium ladnie zdazylo sie odbudowac. Jeszcze kilka dni i @ sie skonczy, potem jeden cykl i do roboty :-D

A co tam u Was staraczki ?? Testuje ktoras na dniach ?? ;-)

Ciezaroweczki lagodnych objawow ;-) i zdrowka zycze :-)

Milego dnia wszystkim :-D
 
Witam!

Shawty,dzieki za wywolanie.
U mnie jest kremowy odcien na wkladce czasem kawa z mkekiem.
Ostatnio podczytywalam w wolnej chwili,ale nie mam kiedy odpisac,wczoraj odebralam samochod od gazownika,potem zakladanie i wywazanie nowych opon terenowych,potem wymiana 2paskow klinowych.Maly ma zastrzyki:( Dzis bylismy wybierac nowe drzwi do mieszkania,nowe plytki do kuchni i wc.W sobote wymiana filtrow i oleju,ale to juz maz pojedzie;) W poniedzialek ide do lekarza zeby dal mi skierowanie na usg tarczycy,pozniej do mechanika na wymiane swiec w autku,we wtorek od rana przychodza drzwi montowac,a po poludniu jade z synusiem do alergologa do innego miasta polozonego cos ok 45km od naszego:) Teraz leze,staram sie nie martwic tym na wkladce,bo lekarz ostatnio mowil,ze wszystko ok ale wiadomo kobieta zawsze jest ostrozna.
Ziiimnoo jest,taka typowa jesien.Czekam na koejna wizyte u gina ( w pazdzierniku) i pochwalesie zdjatkiem,teraz mam tylko fotke malego pecherzyka.Mam nadzieje,ze z fasolka wszystko w porzadku;) Olus oglada obok mnie bajke imam wifi w tel,,wiec mam chwile zeby sie odezwac do Was;) Przepraszam,jesli zaniepokoila Was moja nieobecnosc,ale jak zasnie synus to ide sie ogarnac,porozmawiamy z mezem i padam na ryjek do spania.
Jest mi prawie caly czas niedobrze,ale to chyba dobrze;)

Czy to mozliwe zeby suwaczek mylil sie z tygodniami ciazy?Jutro zaczynam rowno 7 tydzien, om mialam 8 sierpnia,a wg suwaczka jest dalej..

A co u Was?;)
 
Ostatnia edycja:
Któraś z dziewczyn testuje na dniach?

Teraz ja się odzywam, a tu cisza :p

W telefonie na suwaczku z przed paru dni mialam 6t.6dz, teraz patrze to samo, chyba ze w moim telefonie cos sie przycielo.
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki!

Beata - to współczuję @ tak obfitej. Boli Cię brzuch bardzo? U mnie zawsze najgorszy pierwszy dzień, ale po pyralginie przechodzi.

Dominika - no chyba się myli bo z terminu @ wychodziłoby, że dzisiaj byłby Twój 7 tc i 6dn, czyli jesteś w 8tc, a jutro zaczynasz dziewiąty.
 
Jussastar, powiedz mi doczytalam pod Twoim wpisem, ze w 6tc byl pecherzyk, moglabys napisac czy byl zarodek i czy pamietasz jakiej wielkosci byl pecherzyk? Bylam 11 wrzesnia u gina (a to juz zaczynal sie 5 tydz,dokladnie 4t,6dz) i nic nie bylo widac, teraz bylam ostatnio i byl pecherzyk 0,5cm,
 
reklama
kasiaJ, Jussastar,Aschlee bardzo wam gratuluję, szukałam naszego wątku starania od jesieni, ale chyba już zapomniany, ale widzę znajome nicki, więc weszłam. Cieszę sie bardzo,że wam udało.

Reszcie też gratuluje, a pozostałym życzę owocnych starań.:tak::tak::tak:
 
Do góry