reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Hej dziewczyny a ja odpoczywam teraz mad morzem i staram się nie myśleć o tym ale powiem że ciężko na każdym kroku albo maluszki albo kobieta w ciąży...
 
reklama
Hej dziewczyny a ja odpoczywam teraz mad morzem i staram się nie myśleć o tym ale powiem że ciężko na każdym kroku albo maluszki albo kobieta w ciąży...
U mnie za 2 dni termin miesiączki i rano zrobiłam test mimo braku objawów i mam bladziocha na 2 testach różnej firmy ...ale po wcześniejszych stratach nie mam jakiegoś szczęścia że mogło się udać. Jutro znowu zrobię jeśli będzie bladziocha to na betę pójdę 😪
 
U mnie za 2 dni termin miesiączki i rano zrobiłam test mimo braku objawów i mam bladziocha na 2 testach różnej firmy ...ale po wcześniejszych stratach nie mam jakiegoś szczęścia że mogło się udać. Jutro znowu zrobię jeśli będzie bladziocha to na betę pójdę 😪
Daj znać :) trzymam kciuki ✊
 
U mnie za 2 dni termin miesiączki i rano zrobiłam test mimo braku objawów i mam bladziocha na 2 testach różnej firmy ...ale po wcześniejszych stratach nie mam jakiegoś szczęścia że mogło się udać. Jutro znowu zrobię jeśli będzie bladziocha to na betę pójdę 😪
Trzymam kciuki ! Myśl pozytywnie 🤗

A u mnie dwie bliskie osoby w przeciągu tygodnia pochwaliły się ciąża ehh nie umiem się cieszyć ich szczęściem tylko mnie to do łez doprowadza....aż z tego wszystkiego boję się podejść do iui bo wiem że to ostatnie rozwiązanie.
 
Trzymam kciuki ! Myśl pozytywnie 🤗

A u mnie dwie bliskie osoby w przeciągu tygodnia pochwaliły się ciąża ehh nie umiem się cieszyć ich szczęściem tylko mnie to do łez doprowadza....aż z tego wszystkiego boję się podejść do iui bo wiem że to ostatnie rozwiązanie.
Kochana wiem co to znaczy bo u mnie to samo i widzę jak brzuch rośnie a mnie szlag chce trafić..
 
reklama
Do góry