reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Hej dziewczyny, w czwartek miam laparoskopie, wycięli mi zrosty i wyszła endometrioza II stopnia. Jajowody drożne, ousuwuali ogniska endometriozy i zrosty. Myślicie że mam szanse na ciążę?
 
Hej dziewczyny, w czwartek miam laparoskopie, wycięli mi zrosty i wyszła endometrioza II stopnia. Jajowody drożne, ousuwuali ogniska endometriozy i zrosty. Myślicie że mam szanse na ciążę?
Zawsze jest szansa ! Jak byłam na laparoskopii to leżała ze mną dziewczyna z endometrioza i miała dwójkę dzieci także trzymam kciuki ❤
 
A zaś mi brak sił, czekam na @ a 3 września mam lekarza i będziemy działać z iui. A jak tam u Ciebie ?
Ja zaczęłam stymulację do ivf bo już nie mam sił na nic innego.. najgorzej że wdarło nam.sie jakieś przeziębienie i wirus żołądkowy.. mam nadzieję że opuści nas lada chwila bo w piątek pierwszy monitoring.
 
No ja w tamtym tygodniu byłam chora, oj rozłożyło mnie strasznie. Dziś wracam do pracy i dobrze bo może nie będę tyle rozmyślać.
 
reklama
Do góry