reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po ciązy - kiedy?

CzekamyNaIgorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2013
Postów
843
Witam. Chciałabym się dowiedzieć kiedy waszym zdaniem najlepiej zajść w ponowną ciąże po urodzeniu. Urodziłam 3 czerwca 2014 r, z mężem chcielibyśmy kolejne dziecko, ale lekarze nie odpowiadają na nasze pytanie, twierdzą, że to nasza sprawa. Jak wy myslicie? Czy rok to dobry odstep? Liczę na zrozumialość
 
reklama
Moim zdaniem rok to wystarczajacy czas aby organizm sie zregenerowal po ciazy. Dziwne ze lekarze nie chca sie wypowiedziec w temacie.
 
Rittato też wydawało mi się dziwne, poszłam do innego i to samo. Podejrzewam że jakbym poszła prywatnie to co innego, u nas na NFZ to traktują jak lotki, którymi trzeba rzucać od jednego do drugiego lekarza
 
jak roznica wieku miedzy pierwszym a drgim dzieckiem super jest rok ja mam tak z synami ale predzje mialam jeszcze corke wiec duzo bardzo duzo pracy :) a w ciaze zaszlam raz po 2 latach a drugi raz po 8 miesiacach
 
Do góry