reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po ciąży w bliźnie po cc

Dołączył(a)
9 Luty 2022
Postów
2
Cześć dziewczyny,

kilka miesięcy temu byłam w ciąży, która niestety była umiejscowiona w bliźnie po cesarce. Miałam ze staraniami odczekać minimum 6 miesięcy. Już niedługo minie ten czas, potem kontrola u lekarza i chcemy znowu zacząć starania. Ale mam obawy, jak to będzie. Czy są tu może dziewczyny, które po czymś takim zaszły w kolejną szczęśliwie zakończoną ciążę? Jeżeli tak, to bardzo proszę o informacje, jak się do tego przygotować, czy robić jakieś dodatkowe badania, itp.
 
reklama
U każdej kobiety po CC istnieje takie ryzyko ale o tym się głośno nie mówi. Powinno się to raczej postrzegać w kategoriach pecha ☹️ bo nie mamy wpływu na to gdzie zagnieździ się zarodek. Trzymam mocno kciuki, żeby szybciutko się udało i tym razem już tam gdzie trzeba 😘
 
Cześć dziewczyny,

kilka miesięcy temu byłam w ciąży, która niestety była umiejscowiona w bliźnie po cesarce. Miałam ze staraniami odczekać minimum 6 miesięcy. Już niedługo minie ten czas, potem kontrola u lekarza i chcemy znowu zacząć starania. Ale mam obawy, jak to będzie. Czy są tu może dziewczyny, które po czymś takim zaszły w kolejną szczęśliwie zakończoną ciążę? Jeżeli tak, to bardzo proszę o informacje, jak się do tego przygotować, czy robić jakieś dodatkowe badania, itp.
Nie masz na to wplywu,pech.Jedno co powinno sie zrobic to co najmniej rok odczekac,zeby sie to porzadnie zabliznilo( wg mojego doka) ja odczekalam,bylam znowu w ciazy ,mlody ma juz 5 miesiecy.Wszystko ok.❤
 
Nie masz na to wplywu,pech.Jedno co powinno sie zrobic to co najmniej rok odczekac,zeby sie to porzadnie zabliznilo( wg mojego doka) ja odczekalam,bylam znowu w ciazy ,mlody ma juz 5 miesiecy.Wszystko ok.❤

Bardzo dziękuję, dałaś mi dużo nadziei❤️ Ale widzę, że przed rozpoczęciem starań będę musiała skonsultować to jeszcze z jakimś innym lekarzem. Wolę poczekać kilka miesięcy więcej niż ryzykować.
 
Cześć dziewczyny,

kilka miesięcy temu byłam w ciąży, która niestety była umiejscowiona w bliźnie po cesarce. Miałam ze staraniami odczekać minimum 6 miesięcy. Już niedługo minie ten czas, potem kontrola u lekarza i chcemy znowu zacząć starania. Ale mam obawy, jak to będzie. Czy są tu może dziewczyny, które po czymś takim zaszły w kolejną szczęśliwie zakończoną ciążę? Jeżeli tak, to bardzo proszę o informacje, jak się do tego przygotować, czy robić jakieś dodatkowe badania, itp.
Hej mogła byś mi powiedzieć jak to się skończyło jestem w ciąży co prawda lekarz twierdzi że ciąża jest przy bliźnie a nie w bliźnie i karze czekać ..
 
Do góry