reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po laparoskopii endometriozy

Hej Dziewcyzny, mailam laparoskopie 19 sieprnia, dzis dostalam miesiaczke, chce zaczac starania w tym cyklu, jednak zastanawia mnie ze lekarz nie dal mi zadnych lekow? jedynie duphaston na druga polowe cyklu, mialam zrosty i wyszla endo 2 stopnia. obydwa jajowody dorzne, kazal dzialac.
Dokaldnie miałam tak samo :) nie podają leków tylko trzeba działać:). Także do roboty :😄 będzie dobrze i dwie kreseczki się pojawią. 3mam kciuki
 
reklama
Ja miałam laparoskopię z usuwana endometrioza pierwszego stopnia i histeroskopie z używanymi polipami. Mogłam już się starać po ustaniu krwawienia po zabiegu ( nie miałam żadnych leków). Niestety minęło pół roku i nic :(
 
Mam pytanie jak wyglądała u Was pierwsza miesiączka po laparoskopii? Miałam ją robioną 04 stycznia (endometrium na jajniku, zrosty, niedrożne jajowody oraz mieśniaki na macicy). W dniu wczorajszym (13 dni po zabiegu) zaczęłam bardzo silnie krwawić z dróg rodnych. Muszę dodać, że było to akurat przy załatwaniu potrzeby fizjologicznej, a nie ukrywam że borykam się z zaprciami. Dziś z rana delikatne plamienie, a teraz właściwie nie ma już śladu. Boli mnie jednak podbrzusze i mam skoki temperatury, raz mi ciepło raz zimno. Jestem w 26 dniu cyklu. Czy mogła to być miesiączka? Czy jest to jakiś stan zapalny?
 
Mam pytanie jak wyglądała u Was pierwsza miesiączka po laparoskopii? Miałam ją robioną 04 stycznia (endometrium na jajniku, zrosty, niedrożne jajowody oraz mieśniaki na macicy). W dniu wczorajszym (13 dni po zabiegu) zaczęłam bardzo silnie krwawić z dróg rodnych. Muszę dodać, że było to akurat przy załatwaniu potrzeby fizjologicznej, a nie ukrywam że borykam się z zaprciami. Dziś z rana delikatne plamienie, a teraz właściwie nie ma już śladu. Boli mnie jednak podbrzusze i mam skoki temperatury, raz mi ciepło raz zimno. Jestem w 26 dniu cyklu. Czy mogła to być miesiączka? Czy jest to jakiś stan zapalny?
 
Mam pytanie jak wyglądała u Was pierwsza miesiączka po laparoskopii? Miałam ją robioną 04 stycznia (endometrium na jajniku, zrosty, niedrożne jajowody oraz mieśniaki na macicy). W dniu wczorajszym (13 dni po zabiegu) zaczęłam bardzo silnie krwawić z dróg rodnych. Muszę dodać, że było to akurat przy załatwaniu potrzeby fizjologicznej, a nie ukrywam że borykam się z zaprciami. Dziś z rana delikatne plamienie, a teraz właściwie nie ma już śladu. Boli mnie jednak podbrzusze i mam skoki temperatury, raz mi ciepło raz zimno. Jestem w 26 dniu cyklu. Czy mogła to być miesiączka? Czy jest to jakiś stan zapalny?

Ciężko stwierdzic, chyba najlepiej udać się do lekarza żeby sprawdził czy wszystko ok czy nie ma jakiegoś krwiaka.
Jeżeli chodzi o zaparcia to również borykałam się z nimi w ciąży przy suplementacji żelaza, pani doktor poleciła czopki Eva/qu - polecam.
 
Mam pytanie jak wyglądała u Was pierwsza miesiączka po laparoskopii? Miałam ją robioną 04 stycznia (endometrium na jajniku, zrosty, niedrożne jajowody oraz mieśniaki na macicy). W dniu wczorajszym (13 dni po zabiegu) zaczęłam bardzo silnie krwawić z dróg rodnych. Muszę dodać, że było to akurat przy załatwaniu potrzeby fizjologicznej, a nie ukrywam że borykam się z zaprciami. Dziś z rana delikatne plamienie, a teraz właściwie nie ma już śladu. Boli mnie jednak podbrzusze i mam skoki temperatury, raz mi ciepło raz zimno. Jestem w 26 dniu cyklu. Czy mogła to być miesiączka? Czy jest to jakiś stan zapalny?
Myślę że to na skutek parcia i nic Ci nie będzie . Miesiączki po zabiegu bardzo się unormowały były bezbolesne i o mniejszym nasileniu. Jeśli chodzi zimno ciepło może to być na skutek hormonów. Domyślam się że jajniki są obkrojone więc muszą się zregenerować 😊 pozdrawiam
 
reklama
Do góry