reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek!

reklama
Brałam anty 12 lat praktycznie bez przerwy. Odstawiłam, dostałam okres z odstawienia i zaczęliśmy się starać i udało się w pierwszym cyklu. Teraz staramy się znowu, odstawiłam anty (przy karmieniu piersią brałam cerazette przez prawie rok) 4 sierpnia, okres dostałam dopiero 18 października, w pierwszym cyklu się nie udało, teraz zaczynam drugi i zobaczymy co będzie.
 
Brałam anty 12 lat praktycznie bez przerwy. Odstawiłam, dostałam okres z odstawienia i zaczęliśmy się starać i udało się w pierwszym cyklu. Teraz staramy się znowu, odstawiłam anty (przy karmieniu piersią brałam cerazette przez prawie rok) 4 sierpnia, okres dostałam dopiero 18 października, w pierwszym cyklu się nie udało, teraz zaczynam drugi i zobaczymy co będzie.
Wow! Ciekawa jestem kiedy ja dostanę okres, odstawiłam 26 października, 30go dostałam krwawienie z odstawienia. Lekarz na usg stwierdził że być może nie miałam owulacji bo endometrium cienkie więc sama nie wiem jak to ze mną jest :)
Powodzenia!
 
Tabletki brane od 13 lat. W obie ciaze zaszłam od razu w pierwszych cyklach po odstawieniu.

Edit: o rany zle policzyłam lata, 23 a nie 13.
Rany jak ten czas leci...
 
Ostatnia edycja:
Do góry