reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

yesenia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2013
Postów
1 527
Miasto
Biłgoraj
Witam myślę że przyda się na tym forum taki właśnie wątek. Zapraszam wszystkie mamy mające już dziecko, a bardzo pragnące mieć drugie. Na forach mieszają się dziewczyny które starają się po raz pierwszy z dziewczynami , które mają już dziecko i starają się o drugie. Pisałam na takim forum i od pewnego czasu czułam się tam bardzo dziwnie. Nad każdym słowem musiałam się zastanawiać aby nie skrzywdzić dziewczyn, które starają się po raz pierwszy. Od razu były kierowane do mnie odpowiedzi żebym nie narzekała bo ja już mam jedno dziecko i powinnam się z tego cieszyć. One nie potrafiły zrozumieć, że ja tak samo mocno jak one CHCĘ MIEĆ DRUGIE DZIECKO. Zresztą forum jest po to żeby się wygadać, żeby pisać to co się obecnie czuje. Serdecznie zapraszam wszystkie mamy starczki :)
Później opiszę Wam moją historię ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tuśka fajnie że jesteś . Już na samym początku życzę Ci powodzenia i szybkiego zajścia w ciążę :) Napisz coś więcej o sobie.

Ja jestem Anka , mam 33 lata ,synka Miłosza pracuje w aptece. 5 cykl staramy się o dziecko. Nie przypuszczałam że będą w ogóle jakieś kłopoty , myślałam że szybko mi się uda ( za pierwszym razem ) Więc tak pierwszy cykl przebiegał naturalnie. Po pierwszej nieudanej próbie poszłam do ginekologa i dostałam luteinę , w drugim brałam luteinę od 14 dc do 25 dc, ale naczytałam się na forum że to za wcześnie brać od 14 dnia więc w trzecim cyklu brałam od 17 dc, też nic. Mierzyłam temp , robiłam testy owulacyjne, zawsze czułam ból owulacyjny ale tylko w lewym jajniku. Bardzo źle czułam się po tej luteinie , szczególnie dokuczał mi ból piersi. Więc w czwartym już nie brałam. Po tym cyklu znów poszłam do ginekologa. Cały piąty cykl chodziłam na monitoring. Pęcherzyk rósł , owulacja była ale znów z tego lewego jajnika, który co miesiąc bardzo mnie boli na owulację . Ginekolog powiedział że ten lewy może mnie dodatkowo boleć bo leży blisko macicy , może też mieć zrosty, ja jestem po cesarce. Jeśli czuję tylko ten lewy to prawy może być nieczynny :( Jeśli w tym cyklu się nie uda to od następnego mam brać Clostilbegyt na poburzenie owulacji w tym prawym jajniku i wzmocnienie w lewym. Jeśli 2-3 cykle nie zajdę w ciążę to mam trafić do szpitala na zabieg drożności jajowodów. Ot i cała historia. Nie wiem czy się udało, chcę wierzyć że tak. W tym cyklu miałam późno owulację w 16 dniu, cykle też mi się rozregulowały ale obstawiam że przewidywany termin @ i testowania to 4 wrzesień. Nie wiem czy się udało , wiem że to za wcześnie ale we wtorek była owulacja a ja od piątku czułam ból piersi, od kilku dni chodzę też opuchnięta. Tak bardzo pragnę już drugiego maluszka ...
 
yesenia oczywiście trzymam mocno kciuki i czekam razem z Tobą na testowanie:-)
Mam na imię Marta mam 26 lat, rocznego synusia i pomyśleliśmy żeby przydało mu się rodzeństwo. Ogólnie zawsze marzyłam o dużej rodzinie jednak chwilowo patrząc na finanse nie wiem czy nie zatrzymamy się na dwójce maluszków - chociaż kto wiem ;-)
Nie ukrywam że trochę się obawiam jak poradzę sobie sama z dwójką maluszków ( rodzice mieszkają daleko, nie mam od nikogo pomocy)a mąż długo pracuje . Jednak bardzo pragnę kolejnego dziecka. O Mikołaja staraliśmy się 11 miesięcy , ale mam nadzieję że tym razem będzie szybciej :-D:-D
 
reklama
Do góry