reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Hej dziewczyny,Mam 29 lat i 5-letniego synka Kubusia. W tym miesiacu zaczelismy z mezen starania o drugie dziecko. Niby jestem nastawiona pozytywnie (w pierwsza ciaze zaszlam juz w drugim cyklu staran) jednak jak obserwuje nie zawsze tak latwo jest z drugim dzieckiem. Poza tym man kolezanki ktore latami staraja sie o dziecko. No nic, trzeba myslec pozytywnie i wpierac sie, dlatego z checia do was dolacze.
 
reklama
Witajcie mamusie :) Od dwoch miesiecy staramy sie z mezem o rodzenstwo dla naszej dwuletniej coreczki. Chetnie dołączę do Waszego grona :)
 
Cześć.
Dawno mnie tu nie było.
Malinka - dalej nic?

Ester - to juz 35 tc? Ale ten czas leci.
Widzę, ze dużo tu nowych dziewczyn.
Ja staram się od maja 2014 roku. Raz się udało, ale szczęście trwało tylko 4 dni. Dokładnie rok temu 14 października było już po wszystkim.
Od tamtej pory cisza. Teraz jestem na 1 cyklu z CLO i zobaczymy czy owulacja u mnie zawita.
Pozdrawiam cieplutko
 
Ale ja był chciała naturalnie... Wolałabym żeby diagnostyczna coś wykazała i naprawić problem a tak to nadal nie wiem o co chodzi, myślałam ze zrosty po cc
 
reklama
Pisze w tylu kawałkach bo jak napisałam jedna długa wiadomość to sie skasowała . A co u was Monika i madziolina- jak ciąża??? Cieszę sie ze jesteście a zajrzałam przez przypadek☺️
 
Do góry