reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Myślę że zaczekam do terminu @ chociaż w tym miesiącu to trudno mi go ustalić, zresztą ostatnio co miesiąc nie wiem kiedy przyjdzie , masakra . To moje ostatnie cykle 34-24-28-28-27-26 ???? Teraz owu była w 16 dniu więc termin @ obstawiłam na 32 dzień cyklu
 
Witajcie dziewczyny:-)
yesenia współczuje tak nieregularnych cykli ja mam @ zawsze miedzy 25 - 28 dniem. CO do tych testów to też tak im nie ufam ostatnio ciąży mi nie wykrył nawet 3 dni przed 28 dniem a w ciąży byłam. Najlepiej byłoby iść do laboratorium i zrobić badania na HCG to dałoby najdokładniejszy wynik.
Ja czekam na @ żeby zacząć nowe starania.
 
Ja to jestem taki niecierpliwiec , ale strasznie denerwuje mnie to czekanie . Nigdy nie myślałam też że będę miała jakieś kłopoty, dlatego tym bardziej jestem zła. Byłam pewna że uda się za pierwszym razem.
 
Czasami jest tak , że im bardziej czego pragniemy tym ciężej to zdobyć. może za bardzo się spinasz ? dla mnie wiecznością było 11 miesięcy gdy się starałam o małego. teraz przyjęłam wersję że będzie kiedy będzie. Mniej stresu i rozczarowań;-)
 
Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć?
Mam na imię Monika i jestem mamą ponad 5 letniego Filipa. Stwierdziliśmy z mężem, że naszemu rozpieszczonemu jedynakowi przyda się rodzeństwo, staramy się staramy, a tu doopa :tak: Staramy się od 2 cykli, z tym że jedną @ miałam w lutym, a następną pod koniec lipca :-D Zgodnie z teorią już opóźnia mi sie okres test zrobiłam 2 dni temu ale wyszła jedna krecha. Obawiam się że mogły to być dopiero okolice owulacji. U gin. byłam miałam brać duphaston na wywołanie ale przełożyłam na po wakacjach, w międzyczasie dostałam @, a moja gin była na urlopie i nie wiem jak teraz mam brać. Dobra to z grubsza tyle.
 
Ehh a ja właśnie robiłam test ale wyszła jedna kreseczka.Co prawda jutro jest ostatni dzień na @ ale generalnie brzuch mnie boli od tygodnia a tu @ nie ma.A juz myślałam że wpadliśmy:-)
 
Witam,

jestem Paulina 25 lat ;-) Mam córkę 3,5 l i w końcu uległam mojemu mężowi i sama dojrzałam do drugiego dziecka . Ja osobiście DZIŚ odstawiłam tabletki anty. i zaczyna oczyszczać organizm a potem zaczynamy . Najważniejsze że w końcu stwierdziłam że teraz jest ten czas bo osobiście ciągle marzyłam o ''wpadce'' ale się nie udało :-D .
 
reklama
Delfin witaj!! bardzo się cieszę że jest nas coraz więcej :) Mnie zaczyna pobolewać lewy jajnik i cały czas bolą piersi. Mam nadzieję że to dobry znak :)
 
Do góry