reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Witam!!
Ja dziś prawie na spałam. Położyłam się bo baaardzo chciało mi się spać. Najpierw cały czas się drapałam bo ugryzł minie komar zanim jeszcze się położyłam ,a potem całą noc mnie atakował :( Słyszałam tylko bzyczenie i coraz to nowe miejsce mnie swędziało. Zapaliłam światło ale dziada nie było!!! Tylko bzyczenie!! Wkurzyłam się i poszłam spać do drugiego pokoju . Chwilę poleżałam a tu znów bzzzzz.... myślałam że wyjdę z siebie. Na szczęście przeleciał koło mnie parę razy ale mnie już nie ugryzł :) Teraz powiedzcie co mam o tym myśleć . Jak przeniosłam się do drugiego pokoju to była 4 nad ranem. Wstałam , o 7 od razu poszłam do siebie do pokoju i złapałam za termometr a tam pojawiła się temp 37, stopni .Nie wiem czy to wiarygodna temp do takiej nocy. A dziś dodatkowo wstałam jeszcze bardziej chora . Mam kaszel... :(
 
reklama
Witam :) a to Ci beszczelny dziad hehe u mnie nocka tez nie ciekawa pies ma biegunke I co chwile budzik mnie na dwor. Dobrze, ze jest u mnie brat to mogl z nim wyjsc. Yesenia ja bym nie wierzyla tej tem powinno sie mierzyc przed wstamiem z lozka
 
cześć dziewczyny:-)
yesenia ja też słyszałam że temperaturę mierzy się od razu po przebudzeniu bez wykonywania ruchów bo temperatura się zmienia.
Ja niestety nie tym razem, przyszła @. Tak więc kolejne starania rozpoczynamy za kilka dni. Mój sposób na ostatnią ciąże to seks co dwa dni hehe. Zobaczymy jak będzie tym razem:-)
 
Mili Tusia dziękuję
Tusia szkoda że przyszłą @ , ale głowa do góry , trzymam kciuki za starania :)
Jeśli chodzi o mnie to jeśli teraz się nie uda to też zmienię trochę taktykę :)
 
Hej hej.
Ja za to spałam jak zabita całą noc, rano obudził mnie syn głośnym "Mamo jeść mi się chce", wstałam zrobiłam mu śniadanie i dalej do łóżka. Tak drzemałam, aż mnie 10 złapała.
Tusia - no współczuję @, trzymam kciuki za następne próby ;-)
Ja na tej temperaturze się nie znam. Wczoraj miałam 37,1 dzisiaj 37,2. U mnie to już 35 dc. Poczekam z tydzień, zrobię test i jak będzie negatywny to pójdę do gin i wezmę tabsy na wywołanie.
 
Kochane , kupiłam dziś tran Mollersa ludu jaki niedobry .... fujjjjjjjjj Niestety muszę go pić na wszystkich innych są przeciwwskazania a ja wole dmuchać na zimne. Zrobiłam sobie herbatkę z sokiem malinowym, cytryną i imbirem :) mam nadzieję że mi przejdzie to choróbko. Co u Was słychać? Jak minął Wam dzionek?
Ja bardzo ale to bardzo kocham Święta Bożego Narodzenia , już nie mogę się doczekać , kiedy będą . Uwielbiam te reklamy w tv , wystawy w sklepach, przygotowania , wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale miło robi się na sercu jak pomyślę że jeszcze tylko 4 miesiące , które zlecą szybko :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobietki :) ja od rana bylam w pracy juz zarezerwowalam sobie wolne na Boze Narodzenie :) Yesenia wiesz ze w uk mozna juz w sklepach kupic ozdoby swiateczne I kartki :D
Wieczor spedzilam z corcia prawie 2 godz pluskalysmy sie razem w wannie mialysmy duuuziiooo piany. Jutro powinnam dostac @ mam nadzieje, ze sie nie spozni jak ostatnio bo pomiesza mi moje plany na staranka w pazdziernku :/ buziaki
 
Mili nie mogłam się opanować i wstawiłam suwaczek :) bedzie mi jakoś tak raźniej :) Już są świątecznie ozdoby??? Bardzo wcześnie , dla mnie to byłby raj :)
 
reklama
Do góry