reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Ok zaraz sobie zrobie :) pamietam jak staralismy sie o Alusie to tez pisalam z Dziewczynami z forum mam nadzieje, ze ktoras z nas szybko zaciazy I wtedy pojdzie juz fala brzuchatek :D
 
reklama
Hej dziewczynki:-D
witam wieczorową porą. Mi dziś dzień szybko zleciał, ogarnęłam w domku, odebrałam małego ze żłobka i poszłam do pracy. A le w związku z tym że jutro jadę do rodziców chciałam powiedzieć że będę wieczorkiem. O jaki ładny suwaczek , tak mi się przypomniało jak z koleżanką spacerowałam i mówiłyśmy że do świąt jeszcze 3 tygodnie a ty już kolejne nadciągają. Za szybko ten czas leci. Ja mam nadzieję że do świąt będę w ciąży i do pracy nie pójdę:tak: Buziaki , kolorowych snów
 
Witam z samego rana :) ale mialam poranek! I 7 rano dzwoni telefon zaspana zobaczylam, ze to moja siostrzyczka. Odbieram slysze jej trzesacy glos I boje sie odezwac (boje sie ze pewnego dnia zadzwoni telefon, ze dziadkow juz mie ma) no wiec odezwalam sie a ona czy siedze a ja ze leze spie a ona JESTEM CHYBA W CIAZY :D I juz przestalam spac! 3 dni spoznia sie jej @ test robila 3h po ostatnim sikaniu po poludniu powtorzy. Mam naadzieje ze wszystko bedzie dobrze w lutym 2013 porobila w 10tyg :( strasznie to przezywa do dnia dzisiejszego.
 
Hej dziewczynki ;-)
Ja świąt Bożego Narodzenia nie lubię.... zawsze kończą się jakąś awanturą (odkąd pamiętam).
Mili a wstawiłaś link w sygnaturze w profilu? Trzymam kciuki za siostrę ;)
Moja młodsza siostra też jest w ciąży coś koło 17 tygodnia w każdym razie termin ma na luty. To jej pierwsze dziecko. Tak się zastanawiam czy ja też tak przeżywałam swoją ciążę (ale chyba tak).
Wczoraj kupiłam test, ale leży w szafce bo się boję jednej kreski :-( Chciałabym już być w ciąży, zwłaszcza, że boję się konsekwencji posiadania 2 dzieci i boję się że w pewnym momencie się rozmyślimy.... Ogólnie wszystkiego się boję :-D Ok spadam ogarnąć chałupkę bo jakiś bałagan mi się wkradł, a potem śmigam po wyprawkę do zerówki dla synia mojego bo się dzisiaj dowiedziałam że trzeba zakupy zrobić :zawstydzona/y:
Papapa miłego dzionka życzę
 
reklama
Hej :-)

Zainstalowalam sobie specjalnie BB w tel zeby was częściej czytać ;-)

Ja dostałam dzis okres . Wiec w końcu zaczynam oczyszczać organizm :-)


U mnie w De tez juz są ozdoby swiotecZne w niektórych sklepach ;-)

ImageUploadedByForum BabyBoom1409386600.096195.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409386600.096195.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409386600.096195.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 129
Do góry