reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Okresu ni widu ni slychu chyba bede miec cykle 36 dni jesli tak to we wrzesniu staranka :) akurat wroce z pl na okres testowania. Co mysliscie o locie samolotem w bardzo wczesneh ciazy? Z Alusia lecialam ale to byl 23-25 tydz ciazy
 
Witam!
Mili nie podpowiem w sprawie latania , bo nigdy nie leciałam samolotem :) ale wydaje mi się że nic nie powinno się wydarzyć złego podczas lotu. Kochana bierz się za staranka i niczego nie planuj . Ja też byłam pewna że uda się ze pierwszym razem , teraz powinnam być w 4 miesiącu ciąży. Jeśli chcesz mieć drugie dziecko to do roboty :)
U mnie wszystkie znaki na ziemi wskazują na to że tym razem się jednak nie udało :( tylko te na niebie trzymają mnie przy nadziei. Tak sobie pomyślałam że jeśli teraz się nie uda to robię przerwę. Oczywiście będę musiała przywitać się z Clostilbegytem , jak będzie trzeba to pójść do szpitala , ale nic na siłe. Trudno... może tak ma być... Ktoś może powiedzieć że to dopiero 5 cykl , ale ja mam dość. Szczególnie tego włażenia w d... mężowi. Tak mnie wkurza ostatnio. Wcześniej chciało mu się cały czas, a teraz jak mam te dni to on zmęczony, nie chce mu się :crazy: To mnie najgorzej denerwuje w tej całej sytuacji. On też chce dziecka a zachowuje się sam jak dziecko . Jak sobie o tym wszystkim pomyślę to robi mi się niedobrze :baffled:
 
Cześć dziewczyny:-)

No to pogoda się u nas popsuła. Mały chory , więc po nocach nie śpimy, wszyscy przeziębieni - no może oprócz psa:-D dziewczyny nie można się poddawać ja o mojego malucha starałam się 11 miesięcy a teraz zobaczymy. A faceci no cóż tak mają że jak nie trzeba to mają ochotę a jak powinni to kręcą nosem ;-) Co do latania samolotem to tak jak yesenia nie wypowiem się na temat bo nigdy nie latałam. Ale wydaje mi się że bym zapytała lekarza co on o tym myśli.
 
Dzien doberek :)
Nie bardzo mam jak zapytac sie lekarza. Tu ciaze prowadzi tylko polozna I dopiero zaczynaja sie Toba interwsowac od 12 tyg do tego tyg jest naturalna selekcja.
Przez cala ciaze z corka ani razu nie widzialam lekrza rowniez nie bylo go przy porodzie wiec tu jest zupelnie inaczej w niz w pl.
 
Mili ja sobie nie wyobrażam nie widzieć się z lekarzem przez okres ciąży. chociaż wiem że generalnie dobra położna zna się na wszystkim to jakoś czuję się bezpieczna mając swojego lekarza;-)
 
Prawdopodobnie jest to kwestia przyzwyczajenia do takiego systemu, ale świadomość opieki lekarza może powodować, że kobieta ma większe poczucie bezpieczeństwa. Naturalniej jest być pod opieką swojego ginekologa, który w odpowiednim momencie przygotuje nas do ciąży. Dużo kobiet ma zaufanie do swojego ginekologa i chodzi do tej samej osoby przez lata z różnymi problemami. Zdrowie swoje i dziecka zawsze najlepiej jest powierzyć znanej, lubianej i kompetentnej osobie.
 
Hej dziewczyny :-D
Co tam u Was?
yesenia jak samopoczucie?
Mili od kiedy starania?
No ja myślę że od jutra zaczynamy ciężką pracę z mężem i bierzemy się ostro do pracy :tak: u mnie ogólnie szpital. wszyscy chorzy. Mały ma prawie 40 stopni gorączki i antybiotyk :-(bidulek malutki tak mi go żal.
 
reklama
Zdrowka dla synusia Tuska!!
Staranka w pazdzierniku wracam z urlopu 19stego owulacje bede miec cos okolo 22 wiec dzialamy :) rozmawialam z moja polozna I powiedziala, ze mozna latac ale ze ja mialam plamienia z corka I mega nunosci juz od 6 tyg to odradzila mi staranka
 
Do góry