reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Ja powinnam dostać jutro, ale już zaczynają się plamienia i ból brzucha :( będę zaczynać 15 albo 16 cykl. Juz zgubiłam rachubę. Najgorsze jest to ze mam iść do giną jak będzie krwawienie, ale jak jutro dostane to w poniedziałek juz pewnie mali co będzie :/
 
Ehh... Przykro mi. Ale trzymam kciuki! Ja czekam na @. Wg kalendarzyka powinna nadejść w piątek 1.05. Ale już mnie brzuch pobolewa, więc pewnie znowu nici z fasolki :-/
 
Cześć i czołem. Jestem Monika i pojawiam się tu i znikam co jakiś czas :-)
U mnie nadal cisza. Owulki jak nie bylo tak nie ma :/ Kuracja antykami nic nie pomogła :/
Z tego co wiem u Yeseni dalej bez fasolki.
Ja 6 maja ide do gina i może pomoge jej w podjęciu decyzji o stymulacji moich jajników. Może wydębie jakieś Clo. Bo inaczej nic z tego nie będzie :-(
 
Hej Dziewczynki! Ja czekam na @. Powinna być w piątek :/ Zobaczymy...
Kurcze jak Was czytam, to aż mi przykro, że starania o dziecko mogą tyle trwać.
Ja przy pierwszym ( i póki co jedynym, które mam) dziecku zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu. Ba! Nawet nie wiedziałam, że zaszłam, bo tego nie planowaliśmy :)
A wiecie czy macie jajeczkowanie? Byłyście u gina, żeby podejrzeć na usg jajo???
Ehh... Trzymam za Was kciuki!!!
 
reklama
Do góry