reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam moje kochane kobietki zajrzalam do was na chwileczke pamietacie mnie jeszcze?
u mnie czas oczekiwania na @ lub fasolke trudno cokolwiek powiedziec nie robie sobie nadziei staram byc na luzie choc czasem trudno jest

a co u mojego paluszka kochanego??
 
reklama
Lauraa to do roboty :)

Mąką ziemniaczaną ja "myje" na sucho moją Kajkę :) Nawet weterynarz się mnie zapytał jak to zrobiłam że ma taką fajną sierść :D

Magd.a a Ty już wróciłaś czy jeszcze nie??
 
Olcia nie wróciłam jeszcze za tydzień najpóźniej będę w PL :-)

Sil nie wiem dlaczego miałby mi się cykl przesunąć :( niby owu była ( ale monitoringu nie było) więc myślałam,że @ będzie dziś.. no nic czekamy do jutra ja @ też się nie czuję..
 
A ja wiem, czemu, Magda? Tak strzelam, zeby nie było, że czarownica i ciążę kraczę :)

Kwiatuszku, pewnie, że pamiętamy :) Co tam słychać dobrego? A Paluszka daaawno nie było
 
dzi mam 24dc jeszcze dzis i jutro lutka i czekanie jesli @ ma przyjsc to jutro albo po jutrze powinno sie pojawic juz plamienie

w tym cyklu znow zmagalam sie z zapaleniem ale juz wszystko ok tylko fasolinki brak staramy sie ale nie wiem czy w tym cyklu cos sie udalo skonczyłam z mierzeniem tempki itp
 
Ostatnia edycja:
Magd.a a moze ty juz 2 miesiac :D

Kwiatuszek u mnie @ ma byc dopiero 1.09 nie nastawiam sie na fasolke ale wiadomo ze bardzo bym chciala :)
 
reklama
Do góry