reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Powiedział, że w tym jeszcze jest szansa po przeprowadzeniu wywiadu o częstotliwości i kiedy ostatnio była molestacja ;) jutro małż wykupi mi receptę i będę grzecznie brać co zapisał. Jak wczoraj była owu to może i dziś jeszcze co się zdziała :)
 
Miałam Wam coś napisać każdej, ale pozapominałam, a nie otworzyłam sobie nowego okna :p

Ale...

Zafasolkuję, piękny przyrost :):)

Aga, no wiesz... Nie czekaj do 10, tylko testa rób, a jak nie wyjdzie to do gina już. Bo to zdecydowanie za długo, nawet po tabsach
 
Powiedział, że w tym jeszcze jest szansa po przeprowadzeniu wywiadu o częstotliwości i kiedy ostatnio była molestacja ;) jutro małż wykupi mi receptę i będę grzecznie brać co zapisał. Jak wczoraj była owu to może i dziś jeszcze co się zdziała :)
nie gniewaj się, ale wypieprzaj już z tego forum, nie widzisz która godzina?
późno już
jazda do wyra bo małż stygnie ;-)

Magd.a dupcia jak dupcia hyhy
ja właśnie odmalowałam braki na pazurach bo mi po sprzątaniu ubytki wyszły. I idę zaraz odpocząć bo się zmęczyłam, chyba muszę sprzątanie na piętra rozłożyć bo na raz to raczej nie wskazane.


Nie poszłam, bo @ pewnie nie przyszedł ponieważ brałam 10 lat anty... Podobno organizm potrzebuje troszkę czasu, żeby się przestawić. Jak do 10.09. nie przyjdzie to lecę do mojego dżina.
Kochana ja anty brałam też jakieś 8-9 lat bez przerwy i zaszłam w trzecim cyklu po odstawieniu z czego w pierwszym nie podjęliśmy próby,ale pierwsze co zrobiłam po odstawieniu to poszłam do gina i dostałam luteine na regulowanie cyklu. Tak więc rób test, a jak nie wyjdzie to szoruj do gina i to zaraz
 
Ostatnia edycja:
Uff Ael to dobrze, bo właśnie zakupiłam wyprawkę lóżeczkową z materacem pianka z atestem plus pościel :)

Proszę bardzo :-)
Doczytałam, że ten ekspert nie poleca gryki i kokosu bo sa materace za twarde, a pianka ładnie się układa.

Nie poszłam, bo @ pewnie nie przyszedł ponieważ brałam 10 lat anty... Podobno organizm potrzebuje troszkę czasu, żeby się przestawić. Jak do 10.09. nie przyjdzie to lecę do mojego dżina.

Oj, nie czekaj tak długo, zrób jak Sil piszę. Wykonaj test w weekend, a w następnym tygodniu do gina. To, że brałaś tabsy nie znaczy, że ma Ci się aż tak bardzo rozregulować cykl.

Ael nastawiam dupe (|) ;-)

Kop lekki ale odczuwalny mam nadzieje :p
 
reklama
Do góry