reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Milia po którymś roku życia (chyba 27 bądź 28) wykonuję się je wszystkim ciężarnym nawet jak nie ma podejrzenia.

A tu pupa mojego Maluszka!!

[video=youtube;mz-2uBKaq1o]http://www.youtube.com/watch?v=mz-2uBKaq1o[/video]

To nie koniec jego możliwości bo on się nie tyle wypiął co po prostu tak położył. (dopiero przed chwilą - tą pupę zabrał,aż się przestraszyłam jak brzuch mi zjechał na dół :-D) - przez prawie cały filmik mały ma czkawkę stąd te takie podrzucania brzucha w rytmie tętna :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
fifka: no ten tówj amły to prawdziwy wiercipiętka :-), jak ja czekam na moje pierwsze ruchy , już nie mogę się doczekać .
Jak boisz się biegunki to radzę ci może zjadz na sniadanie zwykłe płatki owsiane,tylko górskie bo nie są tak przetworzone jak błyskawiczne. Zalej ze 4 łyżki stołowe wrzątkiem , przykryj na 15 minut i zjedz, same lub jak wolisz to zalej gorącym mlekiem, na pewno pomoże

milia: ja nie miałam takich badań, a mam już skończone 29l, miałam tylko tą przezierność karkową, ale i tak nic nie było widać bo bo mały owiną się pępowiną i lekarz nie mógł nic stwierdzić
 
Weekend tak jakoś szybko zleciał, robiłam sobie testy owu, dzisiaj zrobiłam kolejny i nadal dwie kreski, dodatkowo dzisiaj pojawił się śluz płodny, więc albo dzisiaj owulacja albo się ciut przesunęła. Nie wie jak odczytać to, że 3 dzień test jest pozytywny to owu będzie ok 24 h od pierwszego pozytywnego czy tego, który okaże sie ostatnim pozytywnym?:confused:
 
ja czuję się dobrze :-) od wczoraj cos mi lata po całym brzuchu.. powietrze po jelitach biega ;p śmiesznie..
Jutro idę do ginka z Medicover.. ale mam nadzieje ze nie bedziee badac bo jeszcze Nystycyne biore..
 
Ostatnia edycja:
miq: ja tylko jeden cykl stosowałam testy na owulację, i byłam trochę niepewna kiedy to wyszło że już owulacja, więc działaliśmy wtedy jakoś parę dni :-)

fifka: a mam jeszcze takie pytanko, bo od 2 dni czuję taki niby ból a brzuchu niby nycue, no nie wiem jak to opisać ,nie wiesz co to może być ,bo to nie jest tak w dole tylko tak trochę wyżej , większy obszar brzucha
 
Zafasolkuję trzymam mocno kciuki!! Ale wiem, ze na pewno będzie wszystko OK no i czekamy na fotki Twojego dzidziusia :-)

Lamia kochana jesteś w ciąży więc omdelnia mogą się zdarzyć ze względu na większą ilość krwi krążącą w Twoich żyłach i szybsze tętno ;-) ale jak najbardziej lepiej jak zapytasz lekarza... może to miec też coś wspólnego z anemią... jakie masz wyniki morfologi? Chodzi mi głównie o krwinki czerwone czyli chyba RBC czy jakoś tak :-p

Fifcia no piękne te Twoje filmiki!!!!! A muszę Ci powiedzieć, że pupę to ten Twój syn ma niczego sobie... :laugh2:

Mój małżonek dzisiaj zaspał do pracy, obudził go dopiero kolega, który po niego przyjeżdża więc wstałam zrobić mu szybciutko śniadanko i tak już od 5 do 7.30 nie mogłam zasnąć... potem na chwilkę przysnęłam ale mężuś juuż obudził mnie o 10 :-p Za chwilkę lecę do laboratorium odebrać moje wyniki z ostatnich badań, czy któraś z Was wie jaka powinna być granica tej glukozy przy obciążeniu 50g?????

Miq owulacja nastąpi do 24h po pozytywnym teście owulacyjnym, czyli nie którymś z kolei tylko pozytywnym testem jest ten na którym kreska testowa jest takiego samego koloru lub ciemniejsza od kreski testowej... musisz porównać sobie testy... oczywiście nie zaszkodzi zaciągnąć męża do łóżeczka!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski wrocilam sobie z polski z grypa zoladkowa:/ ehh zalatwilam tylko badania lekarza zrobili mi usg itp i zero odwiedzin znajomych:/ az mi szkoda przez caly wyjaz w domu i wc:/ nawet atanka nie odwiedzilam:/ nawet mojej siostry bo nie chcilam synka jej zarazic masakra jedyne pozytywy to to ze nie mam zadnej anemi ani nic wyniki dobre :) dzidzia sie rusza :) fasolka te babelki co czujesz to juz delikatne ruchy maluszka :) ja sie smialam do pani doktor z tym samym problemem a ona mi mowi ze ja taka chudzinka to szybciej ruchy moge odczowac ale widzialam jak maluszek macha raczkami i nozkami uslyszlam bicie serduszka nie ma nic piekniejszego i potem bobas przekrecil sie na usg pupka i plecami:p ehh i jedyne co na grypsko moge pic herbate z kartoflanka:/ ochyda

Fifka ale ten Konradek wiercipieta :)

A co z AeIreda?? urodzila juz??
 
Do góry