• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
lamiav dobrze po badaniu, już zjadłam i jest okej! :tak: A te książki co ci podałąm to opowiadania o dzieciach i o religiach w których się wychowują. Najbardziej znana to "Oskar i Pani róża" - Chyba 5-6 letni chłopiec chory na białeczke leży w szpitalu i opiekuję się nim Pani Róża, która podsuwa mu pomysł by codziennie pisał listy do Boga. Mimo,ze w niego nie wierzy zaczyna pisać te listy w których opisuje wszytko co się u niego dzieje. W związku ze skracającym sie mu życiem zaczyna żyć tak jakby jeden dzień był całym rokiem... Bierze ślub, adoptuje dziecko... NORMALNIE WYJESZ I SIĘ ŚMIEJESZ JEDNOCZEŚNIE! W życiu nie czytałam tak zruszającej ksiażki!


Oglądajcie rozmowy w toku!!!!!!! TERAZ!!Jest ten odcinek co Mineralna miała być!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry