reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzisiaj bylam na badaniach : ogolny krwi, ogolny moczu, prolaktyna, progesteron i toxo - wyniki mam dopiero w poniedzialek bo trzeba czekac dluzej na toxo ... ale do ginka i tak ide dopiero za ok 3 tygodnie, bo na dniach dostane pewnie @, potem tydzien z glowy i kilka dni po @ dopiero pojde bo chce w okolicach owu zeby mnie dokladnie poogladal ;p

Mam pytanie. Dostałaś skierowanie na badania czy poszłaś tak z ulicy? Można tak samemu sobie wybrać jakie badania się robi??
 
reklama
Witajcie staraczki. Ja tak jak mary-beth staram się od 1 kwietnia o dzidzie tylko ze ja tak bardziej intensywnie , mamy przerwę tylko jak mam @ :) . Niestety mamy problemy dlatego każdej przyszłej mamie radze przed staraniem o dziecko wybrać się na badania do lekarza, zrobić sobie cytologie, usg, poziom hormonów tak dla pewności.
 
Witam serdecznie wszystkie nowe forumowiczki :) kupiłam wczoraj test, co by go dzisiaj rano zrobić i okazał się być nie potrzebny bo rano @ w końcu przyszła....
Oczywiście byłam rozczarowana, ale z drugiej strony będę miała czas, żeby się jeszcze trochę poprzygotowywać:)

W związku z tym, że zahaczony został tutaj temat pracy, napiszcie proszę jak tam u Was z tą pracą i planowaniem dzidzi wygląda? :) czy pracujecie, czy boicie się o tę pracę itd :)
 
witam mam naimie marta mam 22 lata i starmy sie o dziecko od ok roku pracuje w firmie i siedze prawie cały dzień a wy??
 
Mononoke wiesz może i prywatnie lepiej chodzić ale u mnie np ciężko z kasą a takie wizyty kosztują może jak teraz zacznę pracę to pójdę, ale chyba będzie mi szkoda pieniędzy bo je to to tamto by się kupiło:happy:
Kacha 10 no to jedziemy na tym samym wózku. Zobaczymy jak się to wszystko potoczy:dry:
 
mary-beth to jestesmy w tym samym dniu cyklu bo ja tez w 19dc (tylko ze ja mam 25-26dniowe cykle ostatnio nawet 29 zdarzyło mi sie miec :/)

ja od dzis jestem na luteinie pod jezyk... jest ona okrona fujj ale coz zrobic jak mam brac to biore

a co do siebie to mam 23lata i jestem na 5 roku studiow chcialabym urodzic dziecko przed znalezieniem pracy no ale jak sie nie uda to sie nie zalamie (mam nadzieje) czasem mnie biora dolki ze innym sie tak szybko wszystko udaje a my musimy jeszcze czekac ... no ale coz... "robienie" dzieci jest przyjemne :):)
 
Mam pytanie. Dostałaś skierowanie na badania czy poszłaś tak z ulicy? Można tak samemu sobie wybrać jakie badania się robi??

Jesli chodzisz do lekarza do przychodni to mozesz mu powiedziec, ze chcesz zaczac starania o dzidzie i zeby dala Ci skierowania na potrzebne badania, ale raczej bym nie liczyla na to ze dostaniesz - lekarze nie lubia dawac skierowan na badania.
Ja chodze prywatnie do gina, ale o badaniach zdecydowalam sama bo na nastepna wizyte do gina chce isc juz z wynikami :) Szperalam na necie i znalazlam badanie ktore moge zrobic przed ciaza.... z tarczyca, cukrzyca czy rozyczka nie mam problemow wiec te badania pominelam, w sumie 110 zl dalam, ale mozna oszczedzac na wielu rzeczach ale nie na zdrowiu i nie na dzidzi, dlatego tez nigdy nie poszlabym do gina w przychodni. Ja juz wole dodatkowe godziny pracy zeby zarobic na to (ginek 50zl z usg, i cytologie jak trzeba).
 
ja chodze do gin do przychodni i jestem bardzo zadowolona. Mój lekarz ma tez dyżury w szpitalu i przyjmuje mnie o każdej porze, bez żadnego wcześniejszego umawianie, mogę tez do niego zadzwonić jak mam jakiś problem albo pytanie, do tego jest bardzo miły . Także gdyby ktoś mi powiedział że prywatnie jest o wiele lepiej to ja bym się nigdy nie zamieniła bo na wszystkie badania gin daje mi skierowania, jestem stale monitorowana i mogę przyjść do niego nawet o 23 w nocy i nic za to nie płace, lepszej wygody chyba nie mogłam sobie wymarzyć
 
ja chodze do gin do przychodni i jestem bardzo zadowolona. Mój lekarz ma tez dyżury w szpitalu i przyjmuje mnie o każdej porze, bez żadnego wcześniejszego umawianie, mogę tez do niego zadzwonić jak mam jakiś problem albo pytanie, do tego jest bardzo miły . Także gdyby ktoś mi powiedział że prywatnie jest o wiele lepiej to ja bym się nigdy nie zamieniła bo na wszystkie badania gin daje mi skierowania, jestem stale monitorowana i mogę przyjść do niego nawet o 23 w nocy i nic za to nie płace, lepszej wygody chyba nie mogłam sobie wymarzyć
No widzisz, u kazdego jest inaczej,... u nas chodzic do przychodni to zabojstwo.... niestety.
 
reklama
No z tymi lekarzami to zawsze wielka niewiadoma... ja np. znalazłam wczoraj świetną Pani ginekolog,która przyjmuje w prywatnym gabinecie w przychodni... oczywiście z tego co pisali na forach, ale mnóstwo samych pozytwnych opinii, żaden inny lekarz takich nie miał.... tylko jest jeden problem, ale za to bardzo duży, ponoć czeka się do niej parę miesięcy na wizytę. Ja dzisiaj dzwoniłam, żeby się czegoś więcej dowiedzieć... a tu nikt nie odbierał...:baffled: i cóż zrobić...
 
Do góry