reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

:eek: a dlaczego nie chcą z Tobą pisać :eek: ja tam chce :laugh2:

Ty kochana ze mną pisać, przecież jestem upierdliwa XD

A ja zaraz będe z mężem oglądać "Pan Popper i jego pingwiny" :-D słyszałam ze dobre :tak:

Oglądałam, pocieszny film :-)

Siemka :-)
Co tu u Was słychać?
Jakieś nowe fasolki się pojawiły?
Jak tam ciężarówki,któraś się wypakowała?

Wszystko po staremu, widzisz Fifka wróciła u Magdaleny w szpitalu cisza, fasolek nowych brak.
 
reklama
Witam Drogie Panie!

Z racji iż razem z Małżem postanowiliśmy rozpocząc starania o dzidzie, chcę się trochę dokształcic i rozpoznac teren a gdzieżby indziej to zrobic jak nie na forum:)
Tak czytam i czytam i mam nadzieję, że już wkrótce będzie się czym pochwalkic a tymczasem życzę wszystkim powodzenia w staraniach!!!:)
 
oj tam oj tam zaraz upierdliwa ... ja jak się doczepię to też jestem upierdliwa :-p

Ostatnio to żeś ze mną nie mogła jak miałaś gorszy humor z powodu braku @, no wtedy byłam upierdliwa XD

trzymam kciuki za magdalenke:)

Ael ja tez chce z wami pisac:)

ja troche wczesniej sobie wyszłam ze szkoły wiec juz jestem w domu... okresu nadal brak:)

Karla odłączyli Magdalenie kroplówkę, podłączyli ktg i jej wody odeszły wtedy. Mieli ją odsyłać na zwykły oddział ale została na porodówce. Na razie czeka.


Któraś chce @, tak się ze mnie leje, maaasaakraaaa!



Witam Cię K@siczku, witaj na naszym wątku, rozgość się napisz coś więcej o sobie. No i standardowo życzę szybkiego zafasolkowania :-)
 
Ostatnia edycja:
Cóż ja mogę napisac.... od 20 miesięcy szczęśliwa mężatka, po studiach, pracująca, nie mająca facebooka.... . Matko jedyna, im więcej zdjęc Waszych pociech oglądam tym bardziej nie mogę sie doczekac momentu kiedy to będzie JUŻ!
 
reklama
Witam Drogie Panie!

Z racji iż razem z Małżem postanowiliśmy rozpocząc starania o dzidzie, chcę się trochę dokształcic i rozpoznac teren a gdzieżby indziej to zrobic jak nie na forum:)
Tak czytam i czytam i mam nadzieję, że już wkrótce będzie się czym pochwalkic a tymczasem życzę wszystkim powodzenia w staraniach!!!:)
WITAMY CIE KOCHANA:)
Ostatnio to żeś ze mną nie mogła jak miałaś gorszy humor z powodu braku @, no wtedy byłam upierdliwa XD



Karla odłączyli Magdalenie kroplówkę, podłączyli ktg i jej wody odeszły wtedy. Mieli ją odsyłać na zwykły oddział ale została na porodówce. Na razie czeka.


Któraś chce @, tak się ze mnie leje, maaasaakraaaa!



Witam Cię K@siczku, witaj na naszym wątku, rozgość się napisz coś więcej o sobie. No i standardowo życzę szybkiego zafasolkowania :-)
dziekuje za odpowiedz:) mam nadzieje ze ta biedna magda zacznie juz rodzic:) a nie ja tylko mecza...
 
Do góry