reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A wy dziewczyny miałyście jakieś doświadczenia z testami owulacyjnymi ?
Nie wiem czy mam się nimi sugerować bo kurcze dzisiaj mi wyszły 2 kreski ale blade ;p i nie wiem o co kaman ;)

A tak w ogóle to gratulacje dla zafasolkowanych ;)
Mam nadzieje że na urlopie w sierpniu będę też już po plaży chodzić z brzuszkiem ;D
 
reklama
ja też zamiast testów owu wolę mierzenie temp., dodatkowy plus że potrafi wykazać kiedy przyjdzie @
a mnie w tym miesiącu nic nie interesuje :-p
 
Ja tam nie wierzę testom owu, miałam jakieś taniochy i mi pokazywały dwa dni przed @ owulkę hehe :) gdzie temp spadała. Także jak coś to chyba tylko te droższe.
 
donia 1980 ja myślę że ta Pani w opiece społecznej dostałaby dużo więcej pieniędzy niż 100 zł tak jak pisze. Sama pracuje w MOPSie na śląsku i ludzie którzy są w złej sytuacji mogą nawet do 1000 zł miesięcznie dostać ;) Co nie zmienia faktu że można tej Pani pomóc ;) Ale ja jestem wyczulona na takie historie. Na początku wszystkim chciałam pomagać z własnego portfela ale chyba musiałabym miliony zarabiać.. Niestety bieda w naszym kraju jest straszna :(
 
kurcze ja wiem, że to może być podpucha, ale jak sobie pomyślę, że to może być prawda ja przyskąpię 20 zł to z wyrzutów sumienia spać nie będę. Któraś z dziewczyn mieszka niedaleko i może podjedzie do tej rodziny
 
Jasne że można pomóc ;) Po prostu w związku z moją pracą dużo widziałam i jestem tak nastawiona ;p ASle dobrze że jeszcze jest troche ludzi z dobrym sercem donia ;)
 
reklama
Paluszek: niestety Pok ma rację, po pierwsze tak długie cykle nie są normalne, badałaś hormony? Może to być związane z prolaktyną, działaniem przysadki lub oznaka policystycznych jajników. Nikt Cie tu nie chce straszyć , ale ze zdrowiem nie ma zartów. Lepiej zbadaj hormony i jajniki. Że ginekolog Ci takich rzeczy nie powiedział to dziwne. No chyba że jest to u Ciebie dziedziczne - mam na myśli tak długi cykl. A masz może problem z nadmiernym owłosieniem? Nie musisz odpowiadać, ale jeśli tak, to tez może byc objaw w.w. zaburzeń. życzę powodzonka


Troche mnie nastraszyłyście, ale ja z tych przezornych i wszystko robiących po kolei wg planu, typ perfekcjonistki:) i u gina byłam jak tylko poważniej zaczelismy myslec o dziecku, jeszcze w styczniu, zreszta ogolnie chodze w miare regularnie, miałam robioną cytologie usg i wszystko super czysto, nigdy nie miałam zadnych problemów, sama obawiałam się długich cyklów i chore mysli mi chodziły po głowie ale akurat u gina bylam chyba w 25 dniu cyklu i widac było ze owulacja jest pęcherzyk idealnych wymiarów i ogólnie bardzo dobrze, gin mi powiedział ze marzą mu się takie pacjentki jak ja...miałam robione te wszystkie badania co sie robi przed ciąza i wyniki w normie...gin powiedział ze czasem tak to jest z tymi cyklami ... pierwszy raz miałam taką @ dziwną chociaz faktycznie plamienia przed sa norma, co do owłosienia...w normie chyba..jestem brunetka ciemne oczy brwi wiec depilacja jest rzecza konieczną, ale nigdy nie odbiegałam od normy...już sobie postanowiłam ze 3 cykle na luzie, jak nie wyjdzie wszystkie badania robię na nowo, ale przyznam przerasta mnie to wszystko...i bardzo się boję...
 
Do góry