reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dobija mnie nawet mysl że to będzie dziewczynka

nie martw się:) moja kuzynka wraz z mężem bardzo chcieli miec dziewczynke... jak im gin powiedziala ze bedzie chłopiec to jej kazali jeszcze raz sprawdzic czy czasem nie dziewczynka... przez długi czas ciężko im sie było z tym pogodzic, a ostatnio mi powiedzieli ze nie zamieniliby swojego synka na żadną dziewczynka na świecie:):) także tobie też życze, żebyś sie jak najszybciej zaczęła cieszyc z dziewczynki:)

Ja dzisiaj byłam rano na badaniach. Mocz, morfologia i TSH i zrobiłam też te płatne badania na toksoplazmozę i cytomegalie. Zapłaciłam 100zł :/ także trochę drogo, ale cóż zrobic. W przyszłym tygodniu będą wyniki i mam nadzieje, że wtedy juz na 100% dostane zielone światełko na staranka o bobasa
 
reklama
Ael, śliczności ta naklejka :) sama także chcę mieć jakąś dla dzidziusia przy łóżeczku :) zwłaszcza, że jednak plany nam się zmieniły i we wrześniu kupujemy łóżeczko. Mój mąż dostał nagrodę, małą bo mała, ale na łóżeczko starczy i nie chcemy żeby się rozeszła na jakieś zachcianki, wolimy zainwestować, żeby potem mieć lżej... :) już mam upatrzone, więc być może zamówimy też naklejkę, jakąś ładną:)
Lamia, podziwiam Cię za spokój i opanowanie względem syna twojego męża. Ja jestem bombą z opóźnionym zapłonem i na bank bym wybuchła w tym czasie, kiedy on wykorzystywał dobroć Twojego męża :)
Mineralna, Tobie już napisałam wszystko na Grudniówkach.

Ja osobiście bardzo się cieszę, że jestem w ciąży :) nie jedna kobieta chciałaby być na moim miejscu... wiadomo, są gorsze dni, ale wystarczy jak zerknę na ciuszki albo zdjęcie usg i już wiem, że malutka liczy na mnie i nie mogę jej zawieść. Powiem, że wcale nie mamy z mężem wesoło. Do styczna kredyt, mały debet na koncie, ale dajemy radę, bo ważne jest być ze sobą RAZEM i się wspierać.
 
Ja dzisiaj byłam rano na badaniach. Mocz, morfologia i TSH i zrobiłam też te płatne badania na toksoplazmozę i cytomegalie. Zapłaciłam 100zł :/ także trochę drogo, ale cóż zrobic. W przyszłym tygodniu będą wyniki i mam nadzieje, że wtedy juz na 100% dostane zielone światełko na staranka o bobasa

Jak na tyle badań w tym tsh to 100 zł nie jest dużym wydatkiem.
 
Ja dzisiaj byłam rano na badaniach. Mocz, morfologia i TSH i zrobiłam też te płatne badania na toksoplazmozę i cytomegalie. Zapłaciłam 100zł :/ także trochę drogo, ale cóż zrobic. W przyszłym tygodniu będą wyniki i mam nadzieje, że wtedy juz na 100% dostane zielone światełko na staranka o bobasa

Zgadzam się z Ael, ja za samą toxo i cytomegalię dałam 79zł chyba, także wcale nie przepłaciłaś :)
 
acha i chciałabym was zapytac czy jest jakaś konkretna pora dnia najlepsza na łykanie kwasu foliowego? ja przeważnie łykam ze śniadaniem i herbata z cytryna, ale nie wiem czy tak sie powinno robic, a zapomniałam dopytac o to moja gin.

My pokoik pusty dla dzidziusia już mamy, pomalowaliśmy go na zielono. Jeszcze sie nie przeprowadzilismy, ale za jakies 2 miesiące mam nadzieje wyniesiemy sie z tego jednego pokoju, za którego ścianą śpią moi rodzice. Daleko nie uciekniemy bo jedynie piętro wyżej;) ale to zawsze osobne wejście, własna kuchnia, łazienka, 2 sypialnie i salon:) już sie nie mogę doczekac na te chwile:) tyle, że jednoczesnie dojdą dodatkowe rachunki plus zamodzielne wyżywienie ( nie umiem gotowac) także troche sie martwie czy damy radę finansowo.
 
Zgadzam się z Ael, ja za samą toxo i cytomegalię dałam 79zł chyba, także wcale nie przepłaciłaś :)

hmm chyba to źle napisałam... ja też za samą toxo i cytomegalie zaplaciłam 100zł, a o reszte badan poprosilam lekarza ogólnego i wypisała mi bez problemu skierowanie.

W każdym razie chce już dostac wyniki i spokojnie czekac na październik:)
 
Kochane może to faktycznie przez te hormony bo raz sie ciesze raz smuce , głupia jestem.

Ja mam dla córeczki
-wózek
-kosz mojżesza
-kosmetyki(husteczki, pieluchy tetrowe, puder,oliwka, itp)
-ciuszków troche
-kołderke poduszke kocyk
 
czesc dziewczynki:)
jestem po pracy troszke was nadrobilam ale nie calosc:p ja mam dzis termin @ ale narazie jej nie ma:) ale sie nie nastawiam na fasolke:p chociaz mogla bym sie chociaz raz w zyciu zdziwic:p jedyne co moge wam ponarzekac to w sobote tak mi sie zakrecilo w glowie ze myslalam ze zemdleje i w dodatku bym zwymiotowala:p dzis mialam podobnie tyle tylko ze bylo mi slabo i niedobrze wiec nie wiem:p ale to raczej jakies kiepskie samopoczucie @ co prawda nie boli mnie dzisiaj nawet podbrzusze jedynie jajnik czasem zaciagnie i podbrzusze:p
 
Marchewka, wydaje mi się, że nie ma jakiejś określonej pory. Ja zaczęłam brać niedługo po ślubie, ale uważaliśmy do stycznia i wtedy zaczęliśmy starania. Łykałam zawsze po posiłku, wiadomo czasem się zdarzyło zapomnieć np. po obiedzie, ale wtedy łykałam po kolacji :)
Magenta- szczerze trzymam kciuki za Ciebie :) być może @ się spóźni, ale miejmy nadzieję, że to fasolka :)
 
reklama
acha i chciałabym was zapytac czy jest jakaś konkretna pora dnia najlepsza na łykanie kwasu foliowego? ja przeważnie łykam ze śniadaniem i herbata z cytryna, ale nie wiem czy tak sie powinno robic, a zapomniałam dopytac o to moja gin.

Kwas foliowy rano, czyli dobrze łykasz.

hmm chyba to źle napisałam... ja też za samą toxo i cytomegalie zaplaciłam 100zł, a o reszte badan poprosilam lekarza ogólnego i wypisała mi bez problemu skierowanie.

No to teraz ma to sens, jakby za wszystko było 100 zł to taniucho, za dwa badania jak najbardziej.


Mineralna powyciągaj ubranka i sobie je poskładaj jeszcze raz myśląc przy okazji, jak będziesz stroiła swoją małą księżniczkę :-)

Magenta kciuki trzymam i masz fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` za pozytywny test :-)


Aaaa skurcze....
 
Do góry