reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczyny :) Przygarniecie mnie ? Ja z mężem staramy się jakiś czas o dzidziusia.....I właśnie dziś zdołowałam się po raz kolejny :( Nie mogę już patrzeć na testy który wskazują 1 kreskę :(

Witam Cię kochana... rozgość się... Wiem co czujesz, bo sama staram się już od jakiegoś czasu i nic... :-( Życzę Ci wytrwałości... Napisz o sobie coś więcej...
 
reklama
Magdalena...no dobra dzis ci daruje...ale jutro juz nie:tak:;-)
Paluszek...to pozwol, ze ja tez cie obejrze:laugh2:
Gretel...ja tez wiem, co czujesz...przchodz do nas i zal sie, to pomaga....dziewczyny tu sa cudowne! opowiadaj wiecej o sobie
 
Ostatnia edycja:
Oj bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie :) Bardzo długo się staramy...co miesiąc wydaje mi się że mam objawy, a potem przychodzi okres.Straszne rozczarowanie :wściekła/y:Ginekolog twierdzi że wszystko jest w porządku i to mnie jeszcze bardziej denerwuje. No bo jak może być w porządku skoro nie mogę zajść ? Słyszałam o badaniu hormonów, może od tego zacząć ?
 
Oj bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie :) Bardzo długo się staramy...co miesiąc wydaje mi się że mam objawy, a potem przychodzi okres.Straszne rozczarowanie :wściekła/y:Ginekolog twierdzi że wszystko jest w porządku i to mnie jeszcze bardziej denerwuje. No bo jak może być w porządku skoro nie mogę zajść ? Słyszałam o badaniu hormonów, może od tego zacząć ?

A jak długo się starasz????
 
Gretel...no wlasnie, jak dlugo, bo jak krocej niz 12 miesiecy, to po prostu jak sie to mowi "musisz wyluzowac":cool2: taka madra jestem...
niby dopiero po intensywnych staraniach 12 miesiecy mozna zaczac sie martwic...
badania to jezeli chcesz to podstawowe jak np prolaktyna, progesteron, estradiol, TSH, FSH, LH, cytomegalia, toxoplazmoza

edit: no to jezeli 5 lat...no to na pewno warto sie zbadac..dodatkowo sugeruje badanie nasienia meza


Paluszek...:szok: ty na prawde jestes baaaardzo ladna!!:sorry:
 
Ostatnia edycja:
My od 5 lat....bez zabezpieczenia....


Przede wszystkim zmień lekarza !!!! Bo skoro 5 lat się staracie :szok: a nie miałaś robionych hormonów to niestety nie jest to dobry lekarz.... !!! Dziwie się, że ciągle chodzisz do tego lekarza... Ja miałam już chyba wszystkie możliwe badania wykonane a staram się 1,5 roku...



Zmykam bo zaraz mężulek wróci z pracy....

Będę jutro

Spokojnej nocy

Buźka :-)
 
Ostatnia edycja:
Gretel witaj
Magdalena o jeny to już niedługo...ja od października, ale za chwilę będę już korzystać ze zwolnienia na dziecko....gdybym mogła zostałbym z małą minimum do końca roku a najlepiej do połowy 2013...zupełnie nie nudzi mi się w domu...ale cóż kasa potrzebna więc nie ma wyjścia....
kogo mogłam pododawałam na FB wszystkie fajne jesteście dziewczęta, ale w szczególności urzekł mnie tył głowy i bujne włosy sleepy:-D
co do mojej urody:eek: to powiedziałabym sprawa dyskusyjna:rofl2: i mogłabym polemizować:-) ale za komplementy dziękuję:-)
 
reklama
Przede wszystkim zmień lekarza !!!! Bo skoro 5 lat się staracie :szok: a nie miałaś robionych hormonów to niestety nie jest to dobry lekarz.... !!! Dziwie się, że ciągle chodzisz do tego lekarza... Ja miałam już chyba wszystkie możliwe badania wykonane a staram się 1,5 roku...

Bo na początku tak o tym nie myślałam jak teraz, nie wkręcałam się tak bardzo. Bez zabezpieczenia 5 lat, ale od dwóch zaczęło mi się strasznie włączać na dziecko. Echhh :(
 
Do góry